تبلیغات
سیستم حفاظتی و نظارتی - آموزش اتصال دوربین مداربسته به لپ تاپ یا کامپیوتر(pc)
 
سیستم حفاظتی و نظارتی
بازدید،بررسی و داکت ،کابل کشی و اجرا توسط کارشناسان ما کاملا رایگان صورت میپدیرد و کلیه لوازم به قیمت وارداتی عرضه میگردد (زیرقی
درباره وبلاگ


1-اجراء انواع دوربین های مداربسته با 24 ماه گارانتی معتبر پارس ارتباط
2-پیاده سازی شبکه به طور تخصصی و در کمترین زمان ممکن به همراه ضمانت کتبی
3- نصب و راه اندازی سیستم های پیشرفته اعلان و اطفاء حریق به روز دارای استاندار های اروپا
4- هوشمندسازی منازل و اماکن فوق پیشرفته
5-اجراء سیستم های ضد سرقت جدید وایرلس
6- اجراء سیستم های پیشگیری از سرقت و دستگیری سارق از هر کجای دنیا که باشید

مدیر وبلاگ : بازرگانی سیستمهای حفاظتی نظارتی دانشمندان جوان
نظرسنجی
این وبلاگ چقدر توانسته رضایت شما را جلب نماید ؟
                                                  http://www.tticctv.com/files/thumbs/0/631.dvr-to-computer-min.jpg

در این مطلب نحوه اتصال دوربین مداربسته به کامپیوتر یا لپ تاپ را خواهید آموخت. ب

ا توجه به متفاوت بودن نحوه انجام این کار در سیستم های مداربسته متفاوت، این مطلب نیز به چند بخش متفاوت تقسیم بندی شده است.
به طور کلی اتصال سیستم مداربسته به کامپیوتر در سیستم آنالوگ و تحت شبکه کاملا متفاوت است و البته در برندها و مدل های متفاوت از تجهیزات نیز جزئیات این آموزش میتواند تا حدی متفاوت باشد. در این آموزش سعی شده مراحل کلی کار برای تمامی برندها معرفی شود.
توجه داشته باشید که این آموزش تنها جهت اتصال دوربین در شبکه داخلی (و نه اینترنت) نوشته شده. در صورتی که میخواهید تنظیمات اینترنتی دستگاه را انجام دهید به مطلب "آموزش انتقال تصویر اینترنتی دوربین مداربسته" مراجعه کنید.

اتصال سیستم مداربسته آنالوگ

به طور کلی در سیستم آنالوگ دوربین های مداربسته به صورت مستقیم امکان اتصال به کامپیوتر را ندارند. در این سیستم شما باید دوربین های را به صورت غیر مستقیم به کامپیوتر متصل کنید. این کار می تواند از طریق دستگاه DVR یا کارت DVR صورت بگیرد. از آنجا که استفاده از کارتهای DVR تقریبا منسوخ شده در این قسمت نحوه اتصال دستگاه DVR به کامپیوتر یا لپ تاپ را بررسی می کنیم.

مراحل کار
 1. دستگاه DVR را روشن کرده و با مانیتور به صورت مستقیم به منوهای آن دسترسی پیدا کنید.
 2. به منوی اصلی رفته و وارد قسمت Network یا شبکه شوید. (این قسمت معمولا در منوی تنظیمات یا Configuration است.)
 3. آدرس IP دستگاه را از این قسمت تنظیم کنید. این آدرس باید رنجی برابر رنج شبکه اصلی شما داشته باشد و قسمت آخر آدرس نباید مشابه هیچ یک از تجهیزات موجود در شبکه باشد. (در تصویر زیر نمونه ای از منوی شبکه یک DVR را می بینید. قسمت IP Address قسمتی است که باید تنظیم شود)
  منوی-تنظیم-شبکه-DVR,,عکس منوی تنظیمات شبکه دوربین مداربسته DVR
  عکس منوی تنظیمات شبکه دوربین مداربسته DVR
 4. پس از تنظیم آدرس IP، آدرس انتخاب شده را یادداشت کنید.
 5. دستگاه DVR خود را از طریق یک کابل شبکه به صورت مستقیم یا از طریق سوئیچ به کامپیوتر یا لپ تاپ متصل کنید.
 6. در کامپیوتر خود مرورگر Internet Explorer را باز کرده و ادرس IP دستگاه DVR را در قسمت نوار ادرس بنویسید. (برای مثال 192.168.1.10)
 7. در صورتی که قسمت های قبل را به درستی انجام داده باشید پنجره ای برای وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور برای شما باز می شود.
 8. کلمه عبور و نام کاربری دستگاه DVR خود را وارد کنید (همان کلمه عبور و نام کاربری که برای وارد شدن به DVR استفاده می کنید.)
 9. پس از وارد شدن احتمالا امکان دیدن تصاویر دوربین ها را نخواهید داشت. پیغامی در زیر صفحه ظاهر خواهد شد که از شما درخواست می کند ActiveX مورد نیاز برای دوربین های دریافت کنید. بر روی آن کلیک کنید تا Activex از دستگاه دریافت شود.
 10. پس از دریافت و نصب ActiveX صفحه مرورگر را refresh کنید. تصاویر دوربین های مداربسته بر روی کامپیوتر شما قابل دسترسی خواهد بود.

 

اتصال سیستم مداربسته تحت شبکه

در سیستم تحت شبکه دوربین مداربسته خود میتواند به صورت مستقل به شبکه کامپیوتری متصل شود و از این رو شما خواهید توانست به صورت مستقیم آن را به کامپیوتر متصل کنید. از انجایی که نحوه اتصال دستگاه NVR تا حد زیادی مشابه دستگاه DVR است و از این رو به آن اشاره نمیشود.

مراحل کار
 1. تغذیه دوربین تحت شبکه را متصل کنید تا روشن شود.
 2. دوربین را با کابل شبکه به صورت مستقیم یا از طریق سوئیچ به کامپیوتر متصل کنید.
 3. از دفترچه دوربین آدرس IP پیش فرض آن را پیدا کنید. شرکت های مختلف معمولا تمام دوربین های خود را با ادرسی مشخص تولید می کنند. (اگر ادرس IP دوربین را نداشتید از نرم افزار IP Finder استفاده کنید.)
 4. ادرس IP کامپیوتر خود را به رنج آدرس دوربین ببرید.
 5. مرورگر Internet Explorer را باز کرده و آدرس IP دوربین را در قسمت نوار ادرس وارد کنید.
 6. در صورتی که مراحل را به درستی انجام داده باشید صفحه ای برای وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور باز خواهد شد. نام کاربری و کلمه عبور پیش فرض دوربین را از منوآل ان پیدا کرده و وارد کنید. (در صورتی که کلمه عبور را نداشته باشید کمی به مشکل خواهید خورد!)
 7. پس از وارد شدن به منوی دوربین به قسمت تنظیمات مراجعه کرده و آدرس IP دوربین را تنظیم کنید (به رنج معمول شبکه بیاورید)
 8. ادرس IP کامپیوتر خود را مجددا به رنج قبلی باز گردانده و به دوربین متصل شوید.

اتصال با نرم افزار VMS یا CMS

از انجایی که نرم افزارهای متفاوت ظاهر و تنظیمات کاملا متفاوتی دارند امکان اموزش اتصال به آنها وجود ندارد. بسیاری از نرم افزارهای VMS جدید به صورت خودکار دوربین شبکه یا DVR را شناسایی می کنند و کار نصب آنها از مراحل گفته شده ساده تر است.

نوع مطلب : نصب و راه اندازی تخصصی دوربین های مداربسته و انتقال تصویر(به صورت تخصصی و علمی)، 
برچسب ها : متصل نمودن دی وی آر و لپ تاپ، شبکه کردن لپ تاپ و دی وی آر، تصویر dvr را روی کامپیوتر نمایش دهیم،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 15 آذر 1397 12:12 ق.ظ
<a href="http://www.gandilyan.com/nobis-jacket-homme-fashion-nobisa">nobis jacket homme fashion</a> <a href="http://www.lakefrontlane.com/polo-by-ralph-lauren-shorts-polor">polo by ralph lauren shorts</a> <a href="http://www.thesleeperson.com/dan-orlovsky-8-jersey-nfla">dan orlovsky 8 jersey</a> <a href="http://www.thecoedge.com/north-face-soft-shell-windstopper-jacket-northfacer">north face soft shell windstopper jacket</a> <a href="http://www.blackkinesis.com/burberry-scarf-hk-uk-scarfc">burberry scarf hk uk</a> <a href="http://www.selfdriverbus.com/nike-air-force-1-black-07-skot">nike air force 1 black 07</a>
mrforgps http://www.mrforgps.com/
پنجشنبه 15 آذر 1397 12:10 ق.ظ
<a href="http://www.meetingxs.com/zx-flux-techfit-solar-yellow-trainersa">zx flux techfit solar yellow</a> <a href="http://www.fabrikatrav.com/canada-goose-trillium-fusion-canadagooser">canada goose trillium fusion</a> <a href="http://www.steamfestnz.com/burberry-scarves-on-sale-online-payments-scarfe">burberry scarves on sale online payments</a> <a href="http://www.claimwith.com/prada-sunglasses-610-games-pradab">prada sunglasses 610 games</a> <a href="http://www.cathmanuel.com/adidas-ace-16.1-primeknit-all-black-skor">adidas ace 16.1 primeknit all black</a> <a href="http://www.georgerudder.com/louboutin-male-sneakers-louboutinr">louboutin male sneakers</a>
nipiservices http://www.nipiservices.com/
سه شنبه 13 آذر 1397 02:07 ب.ظ
<a href="http://www.bugridder.com/prada-top-handles-yz-8350-red-bean-paste-pradaa">prada top handles yz 8350 red bean paste</a> <a href="http://www.darngoodpizza.com/christian-louboutin-shoes-zurich-connection-louboutind">christian louboutin shoes zurich connection</a> <a href="http://www.goodbuysindia.com/mackage-rima-crossbody-500-mackagef">mackage rima crossbody 500</a> <a href="http://www.jmvilalta.com/tory-burch-kids-flats-toryburchr">tory burch kids flats</a> <a href="http://www.kasabyd.com/adidas-ultra-boost-clear-grey-jack-runningb">adidas ultra boost clear grey jack</a> <a href="http://www.reinigungbern.com/mackage-aden-bag-mackager">mackage aden bag</a>
chiragsblog http://www.chiragsblog.com/
سه شنبه 13 آذر 1397 02:07 ب.ظ
<a href="http://www.myhybridshop.com/ray-ban-large-aviator-metal-sunglassesr">ray ban large aviator metal</a> <a href="http://www.yvutube.com/mulberry-clipper-mole-cognac-scotchgrain-english-mulberryb">mulberry clipper mole cognac scotchgrain english</a> <a href="http://www.isnowbot.com/nike-tanjun-racer-femmes-orange-sneakere">nike tanjun racer femmes orange</a> <a href="http://www.padcrashin.com/parajumpers-harraseeket-womens-jacket-sizes-parajumpersb">parajumpers harraseeket womens jacket sizes</a> <a href="http://www.reinerbrach.com/burberry-leopard-scarf-scarfr">burberry leopard scarf</a> <a href="http://www.ochula.com/hermes-kelly-caleche-edp-100ml-hermesr">hermes kelly caleche edp 100ml</a>
piezoinjector http://www.piezoinjector.com/
سه شنبه 13 آذر 1397 02:07 ب.ظ
<a href="http://www.totulesteaici.com/burberry-scarf-womens-scarfr">burberry scarf womens</a> <a href="http://www.stretart.com/red-hermes-belt-gold-buckle-hermesr">red hermes belt gold buckle</a> <a href="http://www.promediagrup.com/prada-sunglasses-mirrored-house-pradae">prada sunglasses mirrored house</a> <a href="http://www.borumdeluxe.com/christian-louboutin-black-red-louboutinb">christian louboutin black red</a> <a href="http://www.bandqlocal.com/women-mackage-pant-jumpers-mackaged">women mackage pant jumpers</a> <a href="http://www.tkreative.com/tory-burch-cream-bag-toryburchr">tory burch cream bag</a>
ritaburton http://www.ritaburton.com/
سه شنبه 13 آذر 1397 02:06 ب.ظ
<a href="http://www.totulesteaici.com/burberry-scarf-womens-scarfr">burberry scarf womens</a> <a href="http://www.stretart.com/red-hermes-belt-gold-buckle-hermesr">red hermes belt gold buckle</a> <a href="http://www.promediagrup.com/prada-sunglasses-mirrored-house-pradae">prada sunglasses mirrored house</a> <a href="http://www.borumdeluxe.com/christian-louboutin-black-red-louboutinb">christian louboutin black red</a> <a href="http://www.bandqlocal.com/women-mackage-pant-jumpers-mackaged">women mackage pant jumpers</a> <a href="http://www.tkreative.com/tory-burch-cream-bag-toryburchr">tory burch cream bag</a>
whylux http://www.whylux.com/
پنجشنبه 8 آذر 1397 10:10 ب.ظ
<a href="http://www.agentshooter.com/moncler-bady-short-down-coat-checks-monclerf">moncler bady short down coat checks</a> <a href="http://www.chachiscoffee.com/ray-ban-clubmaster-flash-lenses-blue-sunglassesr">ray ban clubmaster flash lenses blue</a> <a href="http://www.ubcfellowship.com/mulberry-lily-dark-blush-jeans-mulberryb">mulberry lily dark blush jeans</a> <a href="http://www.financewarm.com/nike-air-max-zero-khaki-for-sale-sneakerb">nike air max zero khaki for sale</a> <a href="http://www.baktindo.com/parajumpers-vest-xl-maxi-parajumpersd">parajumpers vest xl maxi</a> <a href="http://www.waterlowcards.com/hermes-silk-scarf-scarfr">hermes silk scarf</a>
daaofla http://www.daaofla.com/
پنجشنبه 8 آذر 1397 10:10 ب.ظ
<a href="http://www.troyafolklor.com/mulberry-continental-wallet-uk-used-mulberryb">mulberry continental wallet uk used</a> <a href="http://www.euniscpa.com/nike-zoom-structure-18-silver-sky-blue-sneakerb">nike zoom structure 18 silver sky blue</a> <a href="http://www.justwhatilove.com/parajumpers-kodiak-kvinner-dunjakker-beige-parajumpersf">parajumpers kodiak kvinner dunjakker beige</a> <a href="http://www.kevise.com/hermes-duck-scarf-scarfr">hermes duck scarf</a> <a href="http://www.incaradio.com/hermes-friendship-bracelet-hermesr">hermes friendship bracelet</a> <a href="http://www.qubellinfo.com/prada-backpack-large-family-pradae">prada backpack large family</a>
scarystate http://www.scarystate.com/
پنجشنبه 8 آذر 1397 10:10 ب.ظ
<a href="http://www.allyoucanlike.com/denver-broncos-7-john-elway-elite-jersey-black-pro-line-gold-collection-nflg">denver broncos 7 john elway elite jersey black pro line gold collection</a> <a href="http://www.fotoversorger.com/grey-green-mens-air-jordan-retro-11-shoes-skod">grey green mens air jordan retro 11 shoes</a> <a href="http://www.emenucards.com/hermes-bandana-scarf-scarfr">hermes bandana scarf</a> <a href="http://www.viviancontigo.com/nike-huarache-utility-ingredients-recipe-sneakera">nike huarache utility ingredients recipe</a> <a href="http://www.eulatestnews.com/silver-orange-mens-air-jordan-retro-11-shoes-shoesc">silver orange mens air jordan retro 11 shoes</a> <a href="http://www.vbchopshop.com/ray-ban-rb3016-clubmaster-wo366-sunglassesr">ray ban rb3016 clubmaster wo366</a>
rcnbundles http://www.rcnbundles.com/
پنجشنبه 8 آذر 1397 10:10 ب.ظ
<a href="http://www.ehomeoclinic.com/mackage-coats-revolve-clothing-mackagec">mackage coats revolve clothing</a> <a href="http://www.frugstore.com/north-face-recon-grass-green-quality-northfacee">north face recon grass green quality</a> <a href="http://www.boluposter.com/prada-business-card-holder-pradar">prada business card holder</a> <a href="http://www.shoprideline.com/nike-lebron-soldier-10-girls-skos">nike lebron soldier 10 girls</a> <a href="http://www.johnkristoff.com/limited-sergio-brown-youth-jersey-jacksonville-jaguars-38-alternate-black-nflg">limited sergio brown youth jersey jacksonville jaguars 38 alternate black</a> <a href="http://www.olneyagroup.com/air-jordan-11-womens-white-gold-skoa">air jordan 11 womens white gold</a>
robineliza http://www.robineliza.com/
پنجشنبه 8 آذر 1397 10:10 ب.ظ
<a href="http://www.cafedegino.com/mulberry-mens-money-clip-wallet-uk-mulberryf">mulberry mens money clip wallet uk</a> <a href="http://www.ourfamilywebs.com/nike-kd-blue-green-sneakerc">nike kd blue green</a> <a href="http://www.sfdawg.com/parajumpers-maine-ny-parajumpersf">parajumpers maine ny</a> <a href="http://www.mykariera.com/burberry-scarf-style-scarfr">burberry scarf style</a> <a href="http://www.zarifoto.com/second-hand-hermes-scarf-hermesr">second hand hermes scarf</a> <a href="http://www.laraguzova.com/prada-tote-saks-triple-pradae">prada tote saks triple</a>
intercashgold http://www.intercashgold.com/
چهارشنبه 7 آذر 1397 01:52 ب.ظ
<a href="http://www.truenthusiast.com/adidas-mid-top-skate-shoes-skos">adidas mid top skate shoes</a> <a href="http://www.nrthofhere.com/girl-ferragamo-belt-beltr">girl ferragamo belt</a> <a href="http://www.ksjfifgmif.com/mackage-bonnie-down-coat-with-leather-sleeves-mackagea">mackage bonnie down coat with leather sleeves</a> <a href="http://www.gbwpvqyg.com/leather-new-balance-minimus-skow">leather new balance minimus</a> <a href="http://www.alannacaldas.com/nike-denver-broncos-mike-mohamed-53-game-white-jersey-nflg">nike denver broncos mike mohamed 53 game white jersey</a> <a href="http://www.lmbaidu.com/kawhi-leonard-college-jersey-nflr">kawhi leonard college jersey</a>
paulabandura http://www.paulabandura.com/
سه شنبه 6 آذر 1397 01:55 ق.ظ
<a href="http://www.brutalistmap.com/prada-belt-bags-black-camel-pradac">prada belt bags black camel</a> <a href="http://www.paulawooley.com/christian-louboutin-sparkly-platforms-xl-louboutinf">christian louboutin sparkly platforms xl</a> <a href="http://www.hagertools.com/mackage-handbag-key-stuck-mackageb">mackage handbag key stuck</a> <a href="http://www.signalsvideo.com/tory-burch-nadine-riding-boots-toryburchr">tory burch nadine riding boots</a> <a href="http://www.blainefxb.com/orange-red-mens-nike-free-one-shoes-runningd">orange red mens nike free one shoes</a> <a href="http://www.linamauri.com/mackage-yara-jacket-mackager">mackage yara jacket</a>
financepure http://www.financepure.com/
سه شنبه 6 آذر 1397 01:55 ق.ظ
<a href="http://www.factorxf.com/burberry-scarf-replica-scarfr">burberry scarf replica</a> <a href="http://www.fikretkuskan.com/hermes-head-scarf-hermesr">hermes head scarf</a> <a href="http://www.loisiroptique.com/prada-fabric-backpack-black-pradae">prada fabric backpack black</a> <a href="http://www.daonmobile.com/christian-louboutin-miss-120-ankle-boots-reviews-louboutinb">christian louboutin miss 120 ankle boots reviews</a> <a href="http://www.robineliza.com/mackage-coat-without-fur-nighties-mackaged">mackage coat without fur nighties</a> <a href="http://www.cinselpaketin.com/tory-burch-flats-size-7.5-toryburchr">tory burch flats size 7.5</a>
brickpopusa http://www.brickpopusa.com/
سه شنبه 6 آذر 1397 01:55 ق.ظ
<a href="http://www.paulbmusic.com/hermes-skipper-necklace-hermesr">hermes skipper necklace</a> <a href="http://www.maxcologne.com/nike-air-force-1-puerto-rico-sko-shoesv">nike air force 1 puerto rico sko</a> <a href="http://www.mlmattu.com/coach-madison-crackled-metallic-handbag-noise-coacha">coach madison crackled metallic handbag noise</a> <a href="http://www.yolohostelrio.com/flyknit-trainer-new-orleans-shoese">flyknit trainer new orleans</a> <a href="http://www.ecoforplanet.com/nike-free-tr-3.0-mens-skos">nike free tr 3.0 mens</a> <a href="http://www.shelbycardall.com/hermes-h-belt-buckle-beltr">hermes h belt buckle</a>
paulbmusic http://www.paulbmusic.com/
شنبه 3 آذر 1397 10:05 ب.ظ
<a href="http://www.eventyrklub.com/elite-robert-griffin-iii-fadeaway-fashion-jersey-cleveland-browns-10-brown-orange-nflb">elite robert griffin iii fadeaway fashion jersey cleveland browns 10 brown orange</a> <a href="http://www.paolamoney.com/how-to-tell-if-hermes-belt-is-fake-beltr">how to tell if hermes belt is fake</a> <a href="http://www.lumalend.com/salvatore-ferragamo-belt-white-beltr">salvatore ferragamo belt white</a> <a href="http://www.interosells.com/white-red-chicago-new-era-sox-mlb-bucket-dub-cap-hate">white red chicago new era sox mlb bucket dub cap</a> <a href="http://www.prismbuffalo.com/adidas-superstar-80s-metal-toe-silver-trainersd">adidas superstar 80s metal toe silver</a> <a href="http://www.nickebrown.com/retired-pandora-christmas-charms-pandorar">retired pandora christmas charms</a>
soaringcow http://www.soaringcow.com/
شنبه 3 آذر 1397 10:05 ب.ظ
<a href="http://www.nowminning.com/burberry-tie-online-india-tier">burberry tie online india</a> <a href="http://www.tryautolikes.com/adidas-stan-smith-n-36-skoc">adidas stan smith n 36</a> <a href="http://www.melekmelodifm.com/nike-air-jordan-v-retro-skot">nike air jordan v retro</a> <a href="http://www.myelectricrc.com/nike-lunarglide-6-prix-mazout-chez-runninge">nike lunarglide 6 prix mazout chez</a> <a href="http://www.marijuanapeer.com/wwe-dad-hat-hats">wwe dad hat</a> <a href="http://www.pritoi.com/cheap-nike-free-womens-red-blue-sportsg">cheap nike free womens red blue</a>
emoizmir http://www.emoizmir.com/
شنبه 3 آذر 1397 08:59 ب.ظ
<a href="http://www.synergysimple.com/nike-lebron-soldier-10-sfg-pe-skow">nike lebron soldier 10 sfg pe</a> <a href="http://www.fhomestudio.com/gold-grey-mens-new-balance-360-shoes-skog">gold grey mens new balance 360 shoes</a> <a href="http://www.mozhizhou.com/nike-huarache-ultra-se-black-pant-sneakerb">nike huarache ultra se black pant</a> <a href="http://www.getmovedin.com/michael-kors-calf-hair-belt-mkr">michael kors calf hair belt</a> <a href="http://www.webdevbook.com/pandora-princess-tiara-crystal-rose-ring-pandorar">pandora princess tiara crystal rose ring</a> <a href="http://www.hotellautram.com/nike-mercurial-vapor-x-electro-flare-fg-trainersb">nike mercurial vapor x electro flare fg</a>
esmokecanada http://www.esmokecanada.com/
جمعه 2 آذر 1397 08:32 ق.ظ
<a href="http://www.donnakaywhite.com/ferragamo-belt-colors-beltr">ferragamo belt colors</a> <a href="http://www.karrealestate.com/hermes-black-leather-bracelet-jewelryr">hermes black leather bracelet</a> <a href="http://www.busrockerz.com/realtree-san-francisco-giants-hat-list-knoxville-tn-hatf">realtree san francisco giants hat list knoxville tn</a> <a href="http://www.ajupiter.com/nike-roshe-premium-green-runningd">nike roshe premium green</a> <a href="http://www.cletalover.com/nike-kyrie-1-colorway-basketball-shoe-shoesa">nike kyrie 1 colorway basketball shoe</a> <a href="http://www.nicakhtar.com/nike-lebron-ambassador-9-red-green-sneakere">nike lebron ambassador 9 red green</a>
gdaypeter http://www.gdaypeter.com/
جمعه 2 آذر 1397 08:32 ق.ظ
<a href="http://www.gospeedbird.com/kevin-durant-warriors-jersey-kids-nflr">kevin durant warriors jersey kids</a> <a href="http://www.tubetotext.com/nike-kaishi-run-blue-and-pink-skog">nike kaishi run blue and pink</a> <a href="http://www.storagelayout.com/leon-mcfadden-23-jersey-uk-nflg">leon mcfadden 23 jersey uk</a> <a href="http://www.vigodog.com/2014-15-real-madrid-2-varane-away-pink-soccer-long-sleeve-shirt-kit-nflv">2014 15 real madrid 2 varane away pink soccer long sleeve shirt kit</a> <a href="http://www.goseecreate.com/nike-air-presto-4d-pink-runningb">nike air presto 4d pink</a> <a href="http://www.jauntycouture.com/hermes-pm-bracelet-jewelryr">hermes pm bracelet</a>
unvailevents http://www.unvailevents.com/
جمعه 2 آذر 1397 08:32 ق.ظ
<a href="http://www.eventyrklub.com/air-jordan-son-of-mars-true-blue-mars-kid-sportsc">air jordan son of mars true blue mars kid</a> <a href="http://www.paolamoney.com/moncler-pink-bubble-coat-monclerr">moncler pink bubble coat</a> <a href="http://www.lumalend.com/buy-ray-ban-justin-online-sunglassesr">buy ray ban justin online</a> <a href="http://www.interosells.com/air-max-nike-roshe-cute-runninge">air max nike roshe cute</a> <a href="http://www.prismbuffalo.com/fendi-red-wallet-fendir">fendi red wallet</a> <a href="http://www.nickebrown.com/limited-edition-asics-gel-lyte-3-skot">limited edition asics gel lyte 3</a>
besoksfolder http://www.besoksfolder.com/
جمعه 2 آذر 1397 08:32 ق.ظ
<a href="http://www.souvkaretbdg.com/bvlgari-bracelet-for-women-jewelryr">bvlgari bracelet for women</a> <a href="http://www.ceasedislike.com/ralph-lauren-t-shirt-custom-polor">ralph lauren t shirt custom</a> <a href="http://www.mcharpi.com/womens-nike-air-max-tailwind-8-red-black-sneakerb">womens nike air max tailwind 8 red black</a> <a href="http://www.rvogtphoto.com/hermes-scarf-outlet-scarfr">hermes scarf outlet</a> <a href="http://www.diggingwp.com/adidas-harden-white-room-runninga">adidas harden white room</a> <a href="http://www.tsgctt.com/adidas-stan-smith-ii-lea-gold-shoes-skoc">adidas stan smith ii lea gold shoes</a>
oricastg http://www.oricastg.com/
چهارشنبه 30 آبان 1397 12:36 ب.ظ
<a href="http://www.ywutube.com/mackage-coats-wool-jacket-mackagea">mackage coats wool jacket</a> <a href="http://www.galletasmia.com/north-face-vest-sports-authority-jacksonville-fl-northfacec">north face vest sports authority jacksonville fl</a> <a href="http://www.trouverhotel.com/prada-53ss-cat-eye-sunglasses-pradar">prada 53ss cat eye sunglasses</a> <a href="http://www.habeshalife.com/new-balance-574-black-white-skos">new balance 574 black white</a> <a href="http://www.zketchy.com/nhl-jerseys-toronto-maple-leafs-45-jonathan-bernier-blue-jerseys-nflg">nhl jerseys toronto maple leafs 45 jonathan bernier blue jerseys</a> <a href="http://www.mileikanea.com/barato-nike-free-v4-hombres-verde-skoc">barato nike free v4 hombres verde</a>
wetakids http://www.wetakids.com/
چهارشنبه 30 آبان 1397 12:32 ب.ظ
<a href="http://www.nataliericcio.com/new-balance-420-mens-review-skos">new balance 420 mens review</a> <a href="http://www.easternmeter.com/how-much-does-a-versace-belt-cost-beltr">how much does a versace belt cost</a> <a href="http://www.claptec.com/mackage-satchel-green-wedding-mackagea">mackage satchel green wedding</a> <a href="http://www.troydcross.com/nike-blazer-low-sizing-skow">nike blazer low sizing</a> <a href="http://www.esterbed.com/paul-worrilow-55-jersey-ave-nflg">paul worrilow 55 jersey ave</a> <a href="http://www.intotheglos.com/chris-paul-black-jersey-nflr">chris paul black jersey</a>
virginiaflyin http://www.virginiaflyin.com/
سه شنبه 29 آبان 1397 01:17 ب.ظ
<a href="http://www.dgcleveland.com/limited-chris-johnson-jersey-arizona-cardinals-27-alternate-black-nflg">limited chris johnson jersey arizona cardinals 27 alternate black</a> <a href="http://www.minickphoto.com/adidas-zx-850-womens-black-white-skoa">adidas zx 850 womens black white</a> <a href="http://www.zumbajill.com/nike-shox-nz-wolf-grey-runningd">nike shox nz wolf grey</a> <a href="http://www.winstfabriek.com/nike-roshe-run-patterned-pastel-floral-runninge">nike roshe run patterned pastel floral</a> <a href="http://www.bettansdesign.com/new-era-nfl-sideline-knit-hats-zumiez-hata">new era nfl sideline knit hats zumiez</a> <a href="http://www.kelseybsbooks.com/jordan-1-black-white-niketalk-trainersg">jordan 1 black white niketalk</a>
noteplays http://www.noteplays.com/
سه شنبه 29 آبان 1397 01:17 ب.ظ
<a href="http://www.bebezazou.com/nike-flyknit-lunar-2-light-crimson-double-sneakere">nike flyknit lunar 2 light crimson double</a> <a href="http://www.nwlcenter.com/limited-tom-brady-jersey-new-england-patriots-super-bowl-xlix-12-breast-cancer-awareness-dark-grey-nfld">limited tom brady jersey new england patriots super bowl xlix 12 breast cancer awareness dark grey</a> <a href="http://www.revarepair.com/air-max-shoes-how-much-shoesc">air max shoes how much</a> <a href="http://www.makerwins.com/jordan-11-pink-black-lebron-james-shoe-skof">jordan 11 pink black lebron james shoe</a> <a href="http://www.akissilindir.com/air-max-95-on-nike-id-sportse">air max 95 on nike id</a> <a href="http://www.zeromonopolio.com/cheap-air-jordan-10-mens-red-runningd">cheap air jordan 10 mens red</a>
realtyindubai http://www.realtyindubai.com/
سه شنبه 29 آبان 1397 01:17 ب.ظ
<a href="http://www.rcacroaction.com/nike-air-max-thea-ultra-moire-mint-sportsd">nike air max thea ultra moire mint</a> <a href="http://www.tooskastudio.com/coach-sunglasses-hc7048-coachr">coach sunglasses hc7048</a> <a href="http://www.jrabutler.com/iglesias-raisel-26-jersey-xl-nflb">iglesias raisel 26 jersey xl</a> <a href="http://www.sheltertoken.com/nike-kyrie-1-yellow-green-sportsb">nike kyrie 1 yellow green</a> <a href="http://www.midatlantech.com/nike-air-flight-89-jordan-cement-print-color-trainerse">nike air flight 89 jordan cement print color</a> <a href="http://www.yogabexhill.com/adidas-originals-tubular-runner-grey-trainers-skor">adidas originals tubular runner grey trainers</a>
lottoalm http://www.lottoalm.com/
شنبه 26 آبان 1397 04:09 ب.ظ
<a href="http://www.thegroceri.com/coach-bleecker-denim-coachr">coach bleecker denim</a> <a href="http://www.rxforri.com/prada-blue-sunglasses-pradar">prada blue sunglasses</a> <a href="http://www.tibetwoodcut.com/kd-7-black-horizon-foota">kd 7 black horizon</a> <a href="http://www.royalhoneywax.com/custom-converse-shoesz">custom converse</a> <a href="http://www.kosarkomur.com/made-in-england-new-balance-1500-skou">made in england new balance 1500</a> <a href="http://www.hiussalipiilo.com/nike-comfort-sandals-for-men-skot">nike comfort sandals for men</a>
[url=http://www.pascaltosi.com/]pascaltosi[/url]
<a href="http://www.pascaltosi.com/" title="pascaltosi">pascaltosi</a>
شنبه 26 آبان 1397 12:35 ب.ظ
<a href="http://www.getawayoffer.com/nike-lebron-13-womens-yellow-gold-footd">nike lebron 13 womens yellow gold</a> <a href="http://www.juegosmemes.com/cream-ralph-lauren-bag-polor">cream ralph lauren bag</a> <a href="http://www.susanlippold.com/nike-hypervenom-2-white-skor">nike hypervenom 2 white</a> <a href="http://www.eskortka.com/nike-zoom-vomero-cheap-year-runningc">nike zoom vomero cheap year</a> <a href="http://www.lingatext.com/tory-burch-red-shoulder-bag-toryburchr">tory burch red shoulder bag</a> <a href="http://www.sulukcum.com/roshe-run-sky-foot-foota">roshe run sky foot</a>
gmanswindle http://www.gmanswindle.com/
شنبه 26 آبان 1397 12:34 ب.ظ
<a href="http://www.cateradmin.com/off-white-gazelle-adidas-skos">off white gazelle adidas</a> <a href="http://www.wsendeavors.com/nike-free-2-herren-idealo-trainersce">nike free 2 herren idealo</a> <a href="http://www.toockbespoke.com/dallas-stars-baseball-cap-hats">dallas stars baseball cap</a> <a href="http://www.muchopiso.com/nike-air-yeezy-2-red-october-winners-trainersd">nike air yeezy 2 red october winners</a> <a href="http://www.thermosolid.com/mens-converse-shoesz">mens converse</a> <a href="http://www.shehutrans.com/oakley-sunglasses-activewear-inc-sunglassesd">oakley sunglasses activewear inc</a>
visiotimes http://www.visiotimes.com/
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
هوشمند سازی مبتکرانه(مشاوره بازدید و بررآورد اجراء و راه انداری کاملا رایگان کلیه اجناس زیر قیمت بازار و به قیمت واردات به همراه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش عرضه میگردد.