تبلیغات
سیستم حفاظتی و نظارتی - 10 ترفند ساده برای رفع مشکلات دوربین های ip که با آنها مواجه می شویم ؟
 
سیستم حفاظتی و نظارتی
بازدید،بررسی و داکت ،کابل کشی و اجرا توسط کارشناسان ما کاملا رایگان صورت میپدیرد و کلیه لوازم به قیمت وارداتی عرضه میگردد (زیرقی
درباره وبلاگ


1-اجراء انواع دوربین های مداربسته با 24 ماه گارانتی معتبر پارس ارتباط
2-پیاده سازی شبکه به طور تخصصی و در کمترین زمان ممکن به همراه ضمانت کتبی
3- نصب و راه اندازی سیستم های پیشرفته اعلان و اطفاء حریق به روز دارای استاندار های اروپا
4- هوشمندسازی منازل و اماکن فوق پیشرفته
5-اجراء سیستم های ضد سرقت جدید وایرلس
6- اجراء سیستم های پیشگیری از سرقت و دستگیری سارق از هر کجای دنیا که باشید

مدیر وبلاگ : بازرگانی سیستمهای حفاظتی نظارتی دانشمندان جوان
نظرسنجی
این وبلاگ چقدر توانسته رضایت شما را جلب نماید ؟
مشکلات دوربینهای مداربسته می تواند با ترفندهای بسیار ساده شناسایی و برطرف شوند. علی رغم انجام درست همه چیز در هنگام نصب دوربینهای مداربسته بازهم ممکن است اشکالاتی در استفاده یا راه اندازی دوربینهای مداربسته تحت شبکه شما را آزار دهد. تکنولوژی تصاویر ویدئویی تحت شبکه کمی کار را ساده کرده است اما هنوز با راه اندازی سریع و بدون دردسر Plug and Play فاصله 
بسیاری دارد. هر تکنسینی ممکن است برای حل مشکلات احتمالی در راه اندازی دوربینهای مداربسته تحت شبکه روشهای خودش را در ذهن داشته باشد. 
1. ریبوت یا راه اندازی مجدد نرم افزار دوربین مدار بسته
2. استفاده از دستور Ping و پیداکردن دوربین مدار بسته در شبکه
3. بررسی جدول ARP (پروتکل تحلیل آدرس)
4. بررسی تداخل آدرسهای IP
5. بررسی اتصالات و برق دوربین مدار بسته
6. بررسی کابل کشی
7. بررسی پسورد دوربین مدار بسته
8. بروزرسانی نرم افزار فرم ور
9. درخواست کمک از شرکت سازنده دوربین مداربسته(یا از طریق جستجوی اینترنتی)
10. ریست دوربین مدار بسته و برگرداندن تنظیمات دوربین مدار بسته به حالت پیش فرض(کارخانه)
 
این نکته را پیش از خواندن توضیحات هر مرحله در ذهن داشته باشید که این مراحل بیشتر بر اساس ترتیبشان لیست شده اند اما می توانند در برخی موارد اولیت یکسانی داشته باشند.
1. ریبوت دوربین مداربسته : بعضی افراد این گزینه را کلید طلایی رفع بسیاری از مشکلات IT می دانند که ابتدا دستگاه را قبل از راه اندازی اصلی و استفاده ریبوت نمایید. قطعا راه اندازی مجدد دوربین مداربسته می تواند باعث پاک شدن حافظه کش (Flush)، کالیبره شدن تنظیمات و بررسی مجدد اتصالات شود. این مرحله کمترین هزینه و سختی را خواهد داشت و باید تنها کابل برق دوربین مداربسته را جدا کرده و 10 تا 15 ثانیه صبر نمایید و سپس دوباره اتصال را برقرار نمایید.
 
2. استفاده از دستور Ping و شناسایی دوربین مدار بسته : با تایپ کردن “cmd” در پنجره جستجوی Start ویندوز می توانید وارد صفحه دستورات DOS ویندوز شوید و از فرمان“ping” برای بررسی اتصال دوربین مدار بسته استفاده نمایید. برای مثال اگر آدرس دوربین مداربسته شما 192.168.2.150 باشد، با تایپ و اجرای فرمان در پنجره cmd بصورت "ping 192.168.2.150 -t" می توانید ببینید که آیا اتصال شبکه با دوربین مداربسته برقرار است یا خیر. اگر با پاسخ "Destination Host Unreachable" به معنای در دسترس نبودن دستگاه هدف یا پاسخ "Request Timed Out" روبرو شدید نشان می دهد که دوربین مداربسته به شبکه متصل نیست. دلایل زیادی برای این موضوع وجود دارد که مهمترین و اصلی ترین آنها قرار داشتن دوربین مداربسته و کامپیوتر بر روی شبکه ها یا زیرشبکه های متفاوت است. اگر شما پاسخ درستی مبنی بر اتصال دوربین مدار بسته بر روی شبکه داشتید، از یک مرورگر وب یا ابزار خود شرکت سازنده برای برقراری ارتباط با دوربین مدار بسته استفاده نمایید.
 

 
3. بررسی جدول ARP (پروتکل تحلیل آدرس) براساس آدرسهای IP یا MAC : داشتن آدرسMAC برای بدست آوردن و ثبت آدرس IP دوربین مدار بسته حیاتی خواهد بود. این عدد معمولا بر روی یکی از بخشهای مهم دوربین مداربسته و یا بر روی بدنه اش ثبت شده است. خیلی خوب خواهد بود که لیستی از این آدرسهای MAC به همراه آدرسهای IP برای مقاصد اشکال یابی و رفع مشکلات آینده تهیه نمایید. همانند گزینه قبلی وارد صفحه دستورات DOSویندوز شوید و از دستور ARP برای دیدن آدرسهای IP و MAC دستگاههای متصل به شبکه استفاده نمایید. براحتی با تایپ و اجرای دستور “arp -a” در صفحه Command Promptیا همان صفحه دستوری DOS داخل ویندوز قابل اجراست. شما می توانید آدرس IP دوربین مداربسته را براحتی بوسیله دانستن آدرس MAC یا بلعکس بدست آورید.
 
 
4. بررسی تداخل آدرسهای IP : حواستان باشد که بر روی دو دستگاه از یک آدرس IP یکسان استفاده نکرده باشید، زیرا با این کار براحتی دسترسی هر دو دستگاه به شبکه را با فرمان داخلی "cancelling out" ناخودآگاه قطع کرده اید. معمولا اشتباهی مثل یکسان تایپ شدن سهوی آدرس دوربینهای مداربسته یا gateway و یا Subnet بسیار رایج است که می تواند باعث بهم ریختگی کلی شبکه شود. دستور ARP که در راه حل سوم عنوان شد می تواند در اینجا هم بسیار کمک کننده باشد.
 
5. بررسی اتصالات و برق دوربین مدار بسته : در صورت امکان برای اطمینان از روشن بودن دوربینهای مداربسته به آنها نگاهی بیندازید. بیشتر دوربینهای مدار بسته یک ال ای دی نمایش دهنده وضعیت کارکرد دارند که روشن بودن دوربین مداربسته یا انتقال اطلاعات بر روی شبکه را نشان می دهد. بسیاری از مواقع این ال ای دی در داخل بدنه دوربینها تعبیه شده است. اگر دوربین مداربسته شما بوسیله آداپتور تغذیه می شود، در صورتی که LED روی دوربین روشن نبود نگاهی به آداپتور بیندازید. اگر دوربین مداربسته شما با PoE تغذیه می شود بررسی کنید که اتصال با سوئیچ PoE یا midspan برقرار باشد. بررسی نمایید که آیا دوربین مداربسته میزان وات مورد نیازش را از طریق منبع PoE تهیه می نماید یا خیر؟ زیرا معمولا دوربین مداربسته PTZ یا دوربینهای مدار بسته بیرونی با دستگاه کنترل دما، نیاز بهHigh-PoE یا PoE+ با میزان 30 یا 60 وات خواهند داشت که بیشتر از توان سوئیچهایPoE عادی 15 واتی خواهد بود(نیاز به midspan با توان بیشتر). معمولا بعضی از دوربینهای مدار بسته که نیاز به توانی بیشتر از 15 وات داشته باشند، روشن می شوند و بالا می آیند ولی هیچ جابجایی تصویر یا پاسخی به دستورات PTZ نخواهند داد.
 
6. بررسی کابل کشی : اگر چراغ ال ای دی اتصالات دوربین مداربسته(Link) چشمک نمی زند باید به بررسی کابلها بپردازید زیرا که یکی از اشکالات رایج حول مسائل کابل کشی می چرخد. بررسی کنید که کابلهای داده گره خوردگی، ساییدگی، کشیدگی یا اتصالات انتهایی خرابی نداشته باشند. اتصالات کابلها و پچ پنل بوسیله دست و بسرعت درست شده اند و می توانند مشکل داشته باشند و یا در جای خود محکم نشده باشند که می تواند اتصالات را با مشکل روبرو کنند. بعضی مواقع کابل پاور متصل به دوربین مداربسته می تواند آنرا روشن کند اما ممکن است سیمهای انتقال داده دچار تداخل شده باشند یا اصلا اتصالشان با شبکه داده ها بر قرار نباشد. برای بررسی ارتباط سخت افزاری براحتی با استفاده از یک تستر کابل می توانید کابل کشی را بررسی نمایید یا از یک کابل شبکه خوب برای تست دوربین مداربسته استفاده نمایید. اگر از پچ پنل استفاده می کنید بهتر است کابل پچ پنل را که معمولا نادیده گرفته می شود بررسی نمایید.


 
 
7. بررسی پسورد دوربین مدار بسته : در صورتی که بتوانید دوربین مدار بسته را با دستور Ping ببینید ولی دوربین با دستگاه VMS یا از طریق جستجوگر وب یا ابزارهای دیگر قابل دیدن نباشد ممکن است علت استفاده از پسورد غلط یا در کل رمز عبور نادرست(VMS) باشد. اگر پسورد پیش فرض جواب نداد احتمالا توسط کسی تغییر کرده باشد و باید پسورد جدید را بیابید. شرکتهای تولیدکننده دوربین مداربسته جدیدا بر روی تغییر پسورد توسط کاربران در ابتدای استفاده تاکید بسیاری دارند. با این کار امنیت افزایش می یابد اما مشکلات اشکال یابی بعدی ممکن است شما را با ندانستن پسورد جدید اذیت کنند. اگر شک دارید که پسورد صحیح را فراموش کرده باشید همانند روش 10 دوربین را به حالت تنظیمات پیشفرض کارخانه بر گردانید یا بروش 9 با شرکت تولیدکننده تماسی برقرار نمایید.
 
 

8. بروزرسانی نرم افزار فرم ور(Firmware) : اگر میبینید که دوربین مداربسته روشن است و بصورت آنلاین و زنده می توانید از طریق صفحه وب آنرا مشاهده نمایید ولی با دستگاههای دیگر به مشکل خورده اید (مثلا با VMS قادر به برقراری ارتباط نیستید)، بروز بودن نرم افزار فرم ور دوربین مداربسته را بررسی نمایید. اگر بروز نبود باید نرم افزار فرم ور را بروز نمایید. اینکار در موارد زیادی مشکلات را حل می نماید ولی مواردی هم هست که باعث ایجاد مشکل می شود و باید مراقب باشید.
 
9. قهرمان بازی در نیاورید با شرکت سازنده یا نمایندگی تماس بگیرید : اگر مراحل بالا را امتحان کرده اید اما هنوز نمی توانید با دوربین مداربسته ارتباط برقرار نمایید بهتر است بر روی سایت سازنده دوربین مداربسته مدل دقیق آن را بیابید و از آنها کمک بخواهید. اگر دیدید کمکی به شما نمی شود به بخش خدمات پشتیبانی تماس بگیرید. شاید از طریق ریموت بتوانند با برقراری ارتباط از طریق اینترنت با شما مشکل را برطرف کنند. نگران نباشید معمولا تکنسینهای شرکتهای پشتیبان، از پروسه RMA استفاده می کنند و در صورت وجود مشکل غیر قابل حل یا احتیاج به تعمیر و جایگزینی، در پروسه گارانتی (شرکت معتبر!) براحتی مشکل شما حل خواهد شد.
 
10. ریست دوربین مدار بسته و برگرداندن تنظیمات دوربین مدار بسته به حالت پیش فرض(کارخانه) : بعضی از کاربران این حرکت را سخت ترین مرحله می دانند. بر عکس نکته اول که دوربین مداربسته را مجددا راه اندازی می کردید(ریستارت)، برگرداندن دوربین مداربسته به حالت پیش فرض کارخانه (Factory Defaulting) تمام تنظیمات و تغییراتی را که انجام داده اید به حالت پیش فرض اولیه دوربین مدار بسته براساس تنظیمات کارخانه برخواهد گرداند. اکثر دوربینهای مدار بسته تحت شبکه بر روی بدنه یا بورد دارای یک سوراخ ریز هستند که در زیر آن دکمه برگشت دستگاه به حالت Factory Defaulting قرار گرفته است(دقت کنید که گفتیم اکثر دوربینهای مداربسته و نه همه آنها). متاسفانه سیستم عاملهای دوربینهای مداربسته بعضی مواقع می توانند با خطا در تنظیمات یا مشکل در کارکرد روبرو شوند و دوربین از دسترس شما خارج شود. با تغییر تنظیمات دوربین به حالت کارخانه، دوربین به حالت ثابت و پایدار اولیه برخواهد گشت ولی با اینکار تمام تنظیمات و تاریخچه کارها بر روی دوربین مداربسته حذف خواهد شد(تاریخچه و History مهمی که بعدها می توانست در اشکال یابی کمک کننده باشد). دقت به نکته ای درمورد دوربین مداربسته آنالوگ HD
اگر مداوم دچار مشکل می شوید و یا از آن دسته کاربرانی هستید که می خواهید تنظیمات ساده تری را تجربه نمایید از تکنولوژی آنالوگ HD استفاده نمایید. در استاندارد آنالوگ HD، مثل تکنولوژیهای آنالوگ قدیمی NTSC/PAL، دوربینهای مداربسته به پیچیدگی کامپیوتر نیستند و براحتی با برقراری اتصال فیزیکی با یک رکوردر بدون نیاز به پسورد، فرم ور، آدرس IP یا سازگاری نرم افزاری، قابل استفاده خواهند بود. البته دوربینهای مداربسته تحت شبکه رزولوشن بیشتر، قابلیتهای پیشرفته تر و بهتر و پشتیبانی وسیعتری دارند؛ ضمن اینکه دوربین مداربسته آنالوگ HD محدودیتهای مختص به خودش را در برابر دوربینهای مداربسته تحت شبکه خواهد داشت. اما برخی کاربران، مخصوصا کسانی که بیشتر طرفدار سادگی سیستمها و نیاز کمتر به نیروی آموزش دیده IT و هزینه کمتری هستند، دوربینهای مدار بسته آنالوگ HD را انتخاب می کنند.

نوع مطلب : نصب و راه اندازی تخصصی دوربین های مداربسته و انتقال تصویر(به صورت تخصصی و علمی)، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 29 خرداد 1398 03:06 ب.ظ
<a href="http://www.prontosignsus.com/70s-flower-power-dresses-dressh">70s flower power dresses</a> <a href="http://www.retainchoices.com/floral-dresses-midi-dressh">floral dresses midi</a> <a href="http://www.rumelisut.com/flower-girl-dress-for-baby-malaysia-dressh">flower girl dress for baby malaysia</a> <a href="http://www.shaneboothmx.com/floral-midi-dress-nz-dressh">floral midi dress nz</a> <a href="http://www.stopdenguenow.com/floral-dress-with-belt-dressh">floral dress with belt</a> <a href="http://www.websiteopmaat.com/floral-dress-chiffon-plus-dressh">floral dress chiffon plus</a>
yellow and white floral yoke dress http://www.ronalbags.com/yellow-and-white-floral-yoke-dress-dressh
چهارشنبه 29 خرداد 1398 03:05 ب.ظ
<a href="http://www.andrewghall.com/next-floral-print-dress-review-dressh">next floral print dress review</a> <a href="http://www.axsomnelson.com/floral-dress-aliexpress-dressh">floral dress aliexpress</a> <a href="http://www.bharatovation.com/white-baby-flower-girl-dresses-uk-dressh">white baby flower girl dresses uk</a> <a href="http://www.dimensiono.com/accessories-for-pink-floral-dress-dressh">accessories for pink floral dress</a> <a href="http://www.factorxf.com/cue-floral-dress-2013-dressh">cue floral dress 2013</a> <a href="http://www.goodmedusa.com/cheap-flower-girl-dresses-uk-ebay-dressh">cheap flower girl dresses uk ebay</a>
topshop red floral tea dress http://www.giorgiocarusi.com/topshop-red-floral-tea-dress-dressh
چهارشنبه 29 خرداد 1398 03:57 ق.ظ
<a href="http://www.gandoza.net/kim-kardashian-flower-dress-couch-dressh">kim kardashian flower dress couch</a> <a href="http://www.pistonari.com/girls-yellow-floral-dress-dressh">girls yellow floral dress</a> <a href="http://www.rebeccastaste.com/floral-dress-shirt-girls-dressh">floral dress shirt girls</a> <a href="http://www.couponrider.com/ebay-flower-girl-dress-size-6-dressh">ebay flower girl dress size 6</a> <a href="http://www.davidgosse.net/floral-dress-online-shopping-in-india-dressh">floral dress online shopping in india</a> <a href="http://www.goldspeedusa.net/floral-shirt-dress-dorothy-perkins-dressh">floral shirt dress dorothy perkins</a>
[url=http://www.kinofrost.com/floral-dresses-sale-philippines-dressh]floral dresses sale philippines[/url]
چهارشنبه 29 خرداد 1398 03:57 ق.ظ
<a href="http://www.anilcagatay.com/floral-dresses-under-10-dressh">floral dresses under 10</a> <a href="http://www.culturalsq.com/designer-flower-girl-dresses-2015-dressh">designer flower girl dresses 2015</a> <a href="http://www.cultureofwine.net/black-white-floral-dress-size-small-dressh">black white floral dress size small</a> <a href="http://www.fullscreentours.net/floral-dress-4t-dressh">floral dress 4t</a> <a href="http://www.tiaracara.com/yumi-black-floral-dress-dressh">yumi black floral dress</a> <a href="http://www.cundinamarca.net/diesel-floral-jersey-dress-dressh">diesel floral jersey dress</a>
[url=http://www.cremontana.com/floral-dress-and-romper-dressh]floral dress and romper[/url]
چهارشنبه 29 خرداد 1398 03:56 ق.ظ
<a href="http://www.kipgerechten.net/guess-floral-dress-2014-dressh">guess floral dress 2014</a> <a href="http://www.plangivethank.com/debut-black-floral-border-prom-dress-dressh">debut black floral border prom dress</a> <a href="http://www.idreamtan.net/vintage-floral-dress-asos-dressh">vintage floral dress asos</a> <a href="http://www.klapki.net/red-floral-dress-lyrics-dressh">red floral dress lyrics</a> <a href="http://www.shackofstones.com/japanese-floral-dress-zara-dressh">japanese floral dress zara</a> <a href="http://www.sikisfilim.com/j-crew-green-and-blue-floral-dress-dressh">j crew green and blue floral dress</a>
[url=http://www.seusiteimobiliario.net/white-and-pink-floral-dress-dressh]white and pink floral dress[/url]
پنجشنبه 16 خرداد 1398 06:41 ق.ظ
<a href="http://www.alhotelpau.com/air-jordan-retro-7-rosa-gold-foota">air jordan retro 7 rosa gold</a> <a href="http://www.culective.com/nike-air-presto-flyknit-negro-crimson-runningd">nike air presto flyknit negro crimson</a> <a href="http://www.vitaminyemek.com/david-johnson-nfl-jersey-nflh">david johnson nfl jersey</a> <a href="http://www.anarevolori.com/nike-blazer-mid-negro-suede-zapatosh">nike blazer mid negro suede</a> <a href="http://www.antalyairan.com/nike-dunk-low-bianca-argento-scarpea">nike dunk low bianca argento</a> <a href="http://www.avonbeads.com/alabama-crimson-tide-top-of-the-world-ncaa-fallin-stretch-cap-hati">alabama crimson tide top of the world ncaa fallin stretch cap</a>
danteb http://www.danteb.com/
پنجشنبه 16 خرداد 1398 06:41 ق.ظ
<a href="http://www.magnindesign.com/nike-air-max-full-rosado-zapatosk">nike air max full rosado</a> <a href="http://www.spinecareuk.com/nike-free-run-4.0-femmes-rose-jaune-runningc">nike free run 4.0 femmes rose jaune</a> <a href="http://www.danteb.com/nike-cortez-nylon-mujer-negro-rojo-fur-zapatosj">nike cortez nylon mujer negro rojo fur</a> <a href="http://www.karlisteffy.com/nike-kobe-9-low-violet-items-chaussuresa">nike kobe 9 low violet items</a> <a href="http://www.festadoano.com/nike-kyrie-3-weave-verde-rosado-foota">nike kyrie 3 weave verde rosado</a> <a href="http://www.bursagti.com/nike-zoom-kd-iv-basketbtodas-zapatos-hombres-runningd">nike zoom kd iv basketbtodas zapatos hombres</a>
antalyairan http://www.antalyairan.com/
پنجشنبه 16 خرداد 1398 06:40 ق.ظ
<a href="http://www.dvdlivedoor.com/air-jordan-1-noir-or-blanc-footf">air jordan 1 noir or blanc</a> <a href="http://www.exterminas.com/nike-air-presto-ultra-flyknit-rosa-s%C3%B8lv-sneakerd">nike air presto ultra flyknit rosa s酶lv</a> <a href="http://www.filoliteafarm.com/nike-air-presto-rosa-verde-schuhef">nike air presto rosa verde</a> <a href="http://www.shalandaleigh.com/air-jordan-10-hvid-linen-university-bl%C3%A5-foote">air jordan 10 hvid linen university bl氓</a> <a href="http://www.skepticmoment.com/air-jordan-retro-10-azul-gamma-azul-skoe">air jordan retro 10 azul gamma azul</a> <a href="http://www.kleankampsite.com/pittsburgh-penguins-infant-jersey-nflh">pittsburgh penguins infant jersey</a>
tomsavagetrio http://www.tomsavagetrio.com/
چهارشنبه 15 خرداد 1398 11:41 ب.ظ
<a href="http://www.beitgroup.net/zara-floral-dress-with-front-gathering-dressh">zara floral dress with front gathering</a> <a href="http://www.maninatravel.com/floral-dress-boho-dressh">floral dress boho</a> <a href="http://www.showcobra.net/floral-special-occasion-dress-dressh">floral special occasion dress</a> <a href="http://www.aroundbalkans.com/jenny-packham-yellow-floral-dress-kate-dressh">jenny packham yellow floral dress kate</a> <a href="http://www.belshop.net/floral-dress-shoes-wedge-heel-dressh">floral dress shoes wedge heel</a> <a href="http://www.shubhvivah.net/floral-dress-keyhole-dressh">floral dress keyhole</a>
gone girl floral dress http://www.kozmovip.com/gone-girl-floral-dress-dressh
چهارشنبه 15 خرداد 1398 11:41 ب.ظ
<a href="http://www.purchasetulsa.com/pink-floral-dress-next-dressh">pink floral dress next</a> <a href="http://www.unchartedlust.com/sheer-floral-dress-fabric-dressh">sheer floral dress fabric</a> <a href="http://www.aikenfamilypharmacy.net/scuba-knit-photo-floral-dress-dressh">scuba knit photo floral dress</a> <a href="http://www.bethelpipe.com/floral-print-maxi-dress-guess-dressh">floral print maxi dress guess</a> <a href="http://www.dynamicbook.net/flower-print-dresses-for-weddings-dressh">flower print dresses for weddings</a> <a href="http://www.pennywave.com/rebel-rebel-long-sleeve-dress-blue-floral-dressh">rebel rebel long sleeve dress blue floral</a>
lipsy black and white floral dress http://www.caninewingman.net/lipsy-black-and-white-floral-dress-dressh
چهارشنبه 15 خرداد 1398 11:41 ب.ظ
<a href="http://www.buyggauto.net/oasis-blue-floral-jacquard-dress-dressh">oasis blue floral jacquard dress</a> <a href="http://www.jorgevsells.com/calvin-klein-floral-dress-dressh">calvin klein floral dress</a> <a href="http://www.szczybelski.net/floral-tutu-dress-wholesale-dressh">floral tutu dress wholesale</a> <a href="http://www.carlinandcompany.net/floral-dress-xl-dressh">floral dress xl</a> <a href="http://www.tammyjdalton.net/black-and-yellow-floral-dress-dressh">black and yellow floral dress</a> <a href="http://www.transitionbh.com/floral-dress-shorts-dressh">floral dress shorts</a>
zara flower dress 2014 http://www.phxfam.com/zara-flower-dress-2014-dressh
چهارشنبه 15 خرداد 1398 11:40 ب.ظ
<a href="http://www.familycarepc.com/wear-floral-dress-in-winter-dressh">wear floral dress in winter</a> <a href="http://www.georginabauer.com/cheap-floral-dresses-australia-dressh">cheap floral dresses australia</a> <a href="http://www.alizatrade.com/navy-and-white-floral-skater-dress-dressh">navy and white floral skater dress</a> <a href="http://www.barcosquecantan.net/zip-front-floral-dresses-dressh">zip front floral dresses</a> <a href="http://www.bootsoffprice.com/oasis-floral-dress-ebay-dressh">oasis floral dress ebay</a> <a href="http://www.ericwinzenried.net/berkertex-floral-print-dress-and-jacket-dressh">berkertex floral print dress and jacket</a>
summer floral dresses knee length http://www.smokeyhollowfarm.net/summer-floral-dresses-knee-length-dressh
یکشنبه 12 خرداد 1398 12:52 ب.ظ
<a href="http://www.coderthetyler.com/floral-dress-asos-dressh">floral dress asos</a> <a href="http://www.phoneed.net/floral-two-piece-dress-dressh">floral two piece dress</a> <a href="http://www.xperlink.net/floral-print-dresses-with-sleeves-dressh">floral print dresses with sleeves</a> <a href="http://www.photodose.net/cobalt-blue-floral-dress-dressh">cobalt blue floral dress</a> <a href="http://www.sadnauka.com/tommy-bahama-floral-wind-dress-dressh">tommy bahama floral wind dress</a> <a href="http://www.zeenalavey.net/red-floral-dress-women-s-dresses-dressh">red floral dress women s dresses</a>
shoes to wear with blue floral dress http://www.toytraders.net/shoes-to-wear-with-blue-floral-dress-dressh
یکشنبه 12 خرداد 1398 12:51 ب.ظ
<a href="http://www.linexcanton.com/flower-boy-dress-designs-dressh">flower boy dress designs</a> <a href="http://www.lisastrnad.com/red-floral-dress-polyvore-dressh">red floral dress polyvore</a> <a href="http://www.saskostomy.com/floral-print-black-and-white-dress-dressh">floral print black and white dress</a> <a href="http://www.eworklife.com/tutu-flower-girl-dresses-vintage-dressh">tutu flower girl dresses vintage</a> <a href="http://www.fullcountkbo.com/j-crew-floral-dress-2-dressh">j crew floral dress 2</a> <a href="http://www.hungate.net/where-to-buy-nice-floral-dresses-dressh">where to buy nice floral dresses</a>
yumi butterfly and floral print dress navy http://www.bomhus.net/yumi-butterfly-and-floral-print-dress-navy-dressh
یکشنبه 12 خرداد 1398 12:51 ب.ظ
<a href="http://www.shanamorgan.com/shoes-for-white-floral-dress-dressh">shoes for white floral dress</a> <a href="http://www.arabgears.net/plus-size-floral-dresses-uk-dressh">plus size floral dresses uk</a> <a href="http://www.crisgarrett.com/floral-dresses-online-myntra-dressh">floral dresses online myntra</a> <a href="http://www.emiscape.net/asos-vintage-floral-midi-bardot-dress-uk-dressh">asos vintage floral midi bardot dress uk</a> <a href="http://www.idealkizlar.com/red-white-floral-dress-dressh">red white floral dress</a> <a href="http://www.rejuvmedia.com/macy-s-red-floral-dress-dressh">macy s red floral dress</a>
vince camuto navy floral dress http://www.worldoverseas.net/vince-camuto-navy-floral-dress-dressh
یکشنبه 12 خرداد 1398 12:50 ب.ظ
<a href="http://www.tryicevest.com/dotti-pink-floral-dress-dressh">dotti pink floral dress</a> <a href="http://www.emtecsolution.net/floral-dresses-for-women-cocktail-xs-dressh">floral dresses for women cocktail xs</a> <a href="http://www.ezzolawaz.com/pink-and-white-floral-print-dresses-dressh">pink and white floral print dresses</a> <a href="http://www.hollywoodfest.net/short-dresses-dressh">short dresses</a> <a href="http://www.lindadent.com/alice-and-olivia-black-and-white-floral-dress-dressh">alice and olivia black and white floral dress</a> <a href="http://www.suchmeldungen.com/white-and-yellow-floral-dresses-dressh">white and yellow floral dresses</a>
vixen 50s vintage floral dress green http://www.apocoplay.net/vixen-50s-vintage-floral-dress-green-dressh
پنجشنبه 9 خرداد 1398 06:53 ق.ظ
<a href="http://www.instabuttons.com/floral-dress-1930s-dressh">floral dress 1930s</a> <a href="http://www.katasuto.com/floral-overlay-dress-topshop-dressh">floral overlay dress topshop</a> <a href="http://www.lapcomit.com/oasis-shadow-floral-dress-pink-dressh">oasis shadow floral dress pink</a> <a href="http://www.newlouisbag.com/red-and-cream-floral-dress-dressh">red and cream floral dress</a> <a href="http://www.nishuran.com/gymboree-floral-dress-6-dressh">gymboree floral dress 6</a> <a href="http://www.notilive.com/toddler-floral-tutu-dress-dressh">toddler floral tutu dress</a>
midi floral dress plus size http://www.freshbabetgp.com/midi-floral-dress-plus-size-dressh
پنجشنبه 9 خرداد 1398 06:53 ق.ظ
<a href="http://www.pandoraboxhn.com/floral-dress-sketches-dressh">floral dress sketches</a> <a href="http://www.yourctt.com/floral-knee-length-dress-with-sleeves-dressh">floral knee length dress with sleeves</a> <a href="http://www.coccodesigns.com/floral-dress-petite-dressh">floral dress petite</a> <a href="http://www.lucasdow.com/floral-bodycon-dresses-for-sale-dressh">floral bodycon dresses for sale</a> <a href="http://www.juliemobley.com/floral-dress-boots-dressh">floral dress boots</a> <a href="http://www.dgrlcd.com/floral-cocktail-dresses-for-women-dressh">floral cocktail dresses for women</a>
floral maxi dresses online australia http://www.theskifanatic.com/floral-maxi-dresses-online-australia-dressh
پنجشنبه 9 خرداد 1398 06:52 ق.ظ
<a href="http://www.verdantbi.com/joanna-gaines-navy-floral-dress-dressh">joanna gaines navy floral dress</a> <a href="http://www.webgiganten.com/next-red-floral-jersey-dress-dressh">next red floral jersey dress</a> <a href="http://www.akivlar.com/vintage-floral-dress-tumblr-dressh">vintage floral dress tumblr</a> <a href="http://www.broadcastgg.com/floral-chiffon-maxi-dress-with-sleeves-dressh">floral chiffon maxi dress with sleeves</a> <a href="http://www.elalmacenito.com/anne-klein-floral-wrap-dress-dressh">anne klein floral wrap dress</a> <a href="http://www.gldstore.com/floral-halter-neck-dress-dressh">floral halter neck dress</a>
asos plus size lace dress http://www.flatoyota.com/asos-plus-size-lace-dress-dressh
دوشنبه 6 خرداد 1398 08:21 ب.ظ
<a href="http://www.erikspeyer.net/floral-zip-front-flippy-dress-dressh">floral zip front flippy dress</a> <a href="http://www.exterminas.com/floral-maxi-dress-pinterest-dressh">floral maxi dress pinterest</a> <a href="http://www.hotvapes.net/floral-skater-dresses-size-18-dressh">floral skater dresses size 18</a> <a href="http://www.ihavewed.com/yumi-blue-green-floral-print-belted-dress-dressh">yumi blue green floral print belted dress</a> <a href="http://www.cloudsmartin.com/floral-skater-dress-forever-21-dressh">floral skater dress forever 21</a> <a href="http://www.etuckerart.net/long-sleeve-floral-dresses-nordstrom-dressh">long sleeve floral dresses nordstrom</a>
lipsy kardashian floral dress http://www.votuongluan.com/lipsy-kardashian-floral-dress-dressh
دوشنبه 6 خرداد 1398 08:20 ب.ظ
<a href="http://www.mydxp.net/blue-floral-dress-sleeves-dressh">blue floral dress sleeves</a> <a href="http://www.onthecar.com/black-monochrome-floral-border-prom-dress-dressh">black monochrome floral border prom dress</a> <a href="http://www.radiosbestfriend.net/macy-s-green-floral-dress-dressh">macy s green floral dress</a> <a href="http://www.myersmotors.net/c-a-floral-dress-dressh">c a floral dress</a> <a href="http://www.relaxmassagestudio.net/zara-black-lace-dress-dressh">zara black lace dress</a> <a href="http://www.sallysoldit.com/next-blue-floral-prom-dress-dressh">next blue floral prom dress</a>
topshop blue china floral dress http://www.torcgunstore.com/topshop-blue-china-floral-dress-dressh
دوشنبه 6 خرداد 1398 04:22 ب.ظ
<a href="http://www.babytoschool.com/prada-shoulder-bag-black-keys-pradab">prada shoulder bag black keys</a> <a href="http://www.scotivision.com/women-mulberry-satchel-embroidered-mulberryb">women mulberry satchel embroidered</a> <a href="http://www.britishtokens.com/air-jordan-son-of-mars-bordeaux-wanye-sneakerf">air jordan son of mars bordeaux wanye</a> <a href="http://www.zakenmoeders.com/hermes-belt-men-gold-hermesr">hermes belt men gold</a> <a href="http://www.karotorossian.com/nike-air-force-1-puerto-rico-sko-shoesv">nike air force 1 puerto rico sko</a> <a href="http://www.buffaloquaker.com/coach-tote-diaper-bag-up-coacha">coach tote diaper bag up</a>
pampressions http://www.pampressions.com/
دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 11:14 ق.ظ
<a href="http://www.mumbaikichut.com/nike-lebron-low-r%C3%B8d-skoj">nike lebron low r酶d</a> <a href="http://www.ikmsdkravmaga.com/nike-air-max-90-carved-s%C3%B8lv-himmelen-bl%C3%A5-obuvi">nike air max 90 carved s酶lv himmelen bl氓</a> <a href="http://www.themusinglens.com/gray-lime-gr%C3%B8nn-nike-air-max-obuvk">gray lime gr酶nn nike air max</a> <a href="http://www.startagencia.com/mennns-nike-flyknit-roshe-run-svart-rosa-obuvi">mennns nike flyknit roshe run svart rosa</a> <a href="http://www.drjennieward.com/nike-zoom-vomero-mujeres-cielo-azul-rosado-zapatosk">nike zoom vomero mujeres cielo azul rosado</a> <a href="http://www.genievres.com/coach-legacy-tanner-in-studded-small-black-crossbody-bags-coachh">coach legacy tanner in studded small black crossbody bags</a>
sevenguard http://www.sevenguard.com/
دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 11:13 ق.ظ
<a href="http://www.findatrans.com/under-armour-curry-one-negro-verde-zapatosk">under armour curry one negro verde</a> <a href="http://www.isabellerigal.com/womens-north-face-half-zip-hoodie-northfaceh">womens north face half zip hoodie</a> <a href="http://www.esnafkocaeli.com/nike-kobe-9-high-gr%C3%BCn-wei%C3%9F-schuhej">nike kobe 9 high gr眉n wei脽</a> <a href="http://www.dkdjabar.com/nike-zoom-structure-20-kvinders-sort-gul-skoh">nike zoom structure 20 kvinders sort gul</a> <a href="http://www.jamiecirillo.com/nike-huarache-utility-bleu-blanc-chaussuresh">nike huarache utility bleu blanc</a> <a href="http://www.xpostshopx.com/boston-celtics-new-era-2018-nba-basic-59fifty-cap-hatl">boston celtics new era 2018 nba basic 59fifty cap</a>
alcovozov http://www.alcovozov.com/
دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 05:34 ق.ظ
<a href="http://www.mistopup.com/nike-cortez-basic-leather-06-white-black-orange-shoesi">nike cortez basic leather 06 white black orange</a> <a href="http://www.sporbahispro.com/maschio-nike-air-max-2017-rosso-blu-scarpej">maschio nike air max 2017 rosso blu</a> <a href="http://www.kalrakis.com/air-jordan-retro-12-low-wei%C3%9F-grau-schuhej">air jordan retro 12 low wei脽 grau</a> <a href="http://www.xinyudaili.com/buffalo-bills-skull-cap-hath">buffalo bills skull cap</a> <a href="http://www.marieluwasche.com/nikelab-air-max-90-pinnacle-noir-chaussuresh">nikelab air max 90 pinnacle noir</a> <a href="http://www.ferrepress.com/nike-roshe-rot-and-grau-schuheh">nike roshe rot and grau</a>
pariswebjob http://www.pariswebjob.com/
دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 05:34 ق.ظ
<a href="http://www.forttr.com/hommes-nike-lunarglide-8-gris-noir-chaussuresl">hommes nike lunarglide 8 gris noir</a> <a href="http://www.chopkinslaw.com/womens-nike-kd-10-green-shoesj">womens nike kd 10 green</a> <a href="http://www.plusbolivia.com/new-york-mets-new-era-2018-mlb-stars-and-stripes-59fifty-cap-hatk">new york mets new era 2018 mlb stars and stripes 59fifty cap</a> <a href="http://www.ahlivv.com/adidas-sort-neo-sko-skoj">adidas sort neo sko</a> <a href="http://www.bybrettbarner.com/ralph-lauren-zip-up-hoodie-sale-poloh">ralph lauren zip up hoodie sale</a> <a href="http://www.timowallets.com/nike-air-huarache-black-white-pearl-shoesi">nike air huarache black white pearl</a>
goficarwash http://www.goficarwash.com/
دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 05:34 ق.ظ
<a href="http://www.champste.com/nike-air-max-90-rot-hyperfuse-schuhej">nike air max 90 rot hyperfuse</a> <a href="http://www.rollaname.com/air-jordan-skull-cap-hath">air jordan skull cap</a> <a href="http://www.sfcigar.com/adidas-11pro-noir-pack-fg-noir-chaussuresh">adidas 11pro noir pack fg noir</a> <a href="http://www.slotoyunpro.com/adidas-ace-schwarz-and-rosa-schuheh">adidas ace schwarz and rosa</a> <a href="http://www.eistyles.com/men-nike-air-max-tn-black-red-white-2-shoesk">men nike air max tn black red white 2</a> <a href="http://www.filmoriental.com/hvid-tubular-radial-adidas-skoj">hvid tubular radial adidas</a>
kentimpendik http://www.kentimpendik.com/
دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 05:33 ق.ظ
<a href="http://www.forttr.com/hommes-nike-lunarglide-8-gris-noir-chaussuresl">hommes nike lunarglide 8 gris noir</a> <a href="http://www.chopkinslaw.com/womens-nike-kd-10-green-shoesj">womens nike kd 10 green</a> <a href="http://www.plusbolivia.com/new-york-mets-new-era-2018-mlb-stars-and-stripes-59fifty-cap-hatk">new york mets new era 2018 mlb stars and stripes 59fifty cap</a> <a href="http://www.ahlivv.com/adidas-sort-neo-sko-skoj">adidas sort neo sko</a> <a href="http://www.bybrettbarner.com/ralph-lauren-zip-up-hoodie-sale-poloh">ralph lauren zip up hoodie sale</a> <a href="http://www.timowallets.com/nike-air-huarache-black-white-pearl-shoesi">nike air huarache black white pearl</a>
anderonedream http://www.anderonedream.com/
دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 11:24 ق.ظ
<a href="http://www.forttr.com/julio-jones-11-atlanta-falcons-jersey-nflh">julio jones 11 atlanta falcons jersey</a> <a href="http://www.chopkinslaw.com/light-bl%C3%A5-l%C3%A6r-converse-obuvi">light bl氓 l忙r converse</a> <a href="http://www.plusbolivia.com/all-pink-adidas-superstar-shoesj">all pink adidas superstar</a> <a href="http://www.ahlivv.com/men-nike-air-max-thea-blue-grey-white-shoesl">men nike air max thea blue grey white</a> <a href="http://www.bybrettbarner.com/white-polo-long-sleeve-t-shirt-poloh">white polo long sleeve t shirt</a> <a href="http://www.timowallets.com/m%C3%A6nd-nike-air-max-2017.5-hvid-sort-skok">m忙nd nike air max 2017.5 hvid sort</a>
skonya http://www.skonya.com/
دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 11:24 ق.ظ
<a href="http://www.mistopup.com/detroit-pistons-new-era-nba-youth-basic-link-9fifty-snapback-cap-hatl">detroit pistons new era nba youth basic link 9fifty snapback cap</a> <a href="http://www.sporbahispro.com/hommes-nike-air-max-2015-rouge-blanc-chaussuresh">hommes nike air max 2015 rouge blanc</a> <a href="http://www.kalrakis.com/hombres-nike-air-max-2016-negro-gris-zapatosk">hombres nike air max 2016 negro gris</a> <a href="http://www.xinyudaili.com/nike-air-max-90-women-wholesale-beige-white-yellow-shoesj">nike air max 90 women wholesale beige white yellow</a> <a href="http://www.marieluwasche.com/atlanta-braves-47-mlb-camfill-neon-snapback-cap-hath">atlanta braves 47 mlb camfill neon snapback cap</a> <a href="http://www.ferrepress.com/amarillo-and-negro-adidas-gazelle-zapatosl">amarillo and negro adidas gazelle</a>
dbievents http://www.dbievents.com/
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
هوشمند سازی مبتکرانه(مشاوره بازدید و بررآورد اجراء و راه انداری کاملا رایگان کلیه اجناس زیر قیمت بازار و به قیمت واردات به همراه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش عرضه میگردد.