تبلیغات
سیستم حفاظتی و نظارتی - 10 ترفند ساده برای رفع مشکلات دوربین های ip که با آنها مواجه می شویم ؟
 
سیستم حفاظتی و نظارتی
بازدید،بررسی و داکت ،کابل کشی و اجرا توسط کارشناسان ما کاملا رایگان صورت میپدیرد و کلیه لوازم به قیمت وارداتی عرضه میگردد (زیرقی
درباره وبلاگ


1-اجراء انواع دوربین های مداربسته با 24 ماه گارانتی معتبر پارس ارتباط
2-پیاده سازی شبکه به طور تخصصی و در کمترین زمان ممکن به همراه ضمانت کتبی
3- نصب و راه اندازی سیستم های پیشرفته اعلان و اطفاء حریق به روز دارای استاندار های اروپا
4- هوشمندسازی منازل و اماکن فوق پیشرفته
5-اجراء سیستم های ضد سرقت جدید وایرلس
6- اجراء سیستم های پیشگیری از سرقت و دستگیری سارق از هر کجای دنیا که باشید

مدیر وبلاگ : بازرگانی سیستمهای حفاظتی نظارتی دانشمندان جوان
نظرسنجی
این وبلاگ چقدر توانسته رضایت شما را جلب نماید ؟
مشکلات دوربینهای مداربسته می تواند با ترفندهای بسیار ساده شناسایی و برطرف شوند. علی رغم انجام درست همه چیز در هنگام نصب دوربینهای مداربسته بازهم ممکن است اشکالاتی در استفاده یا راه اندازی دوربینهای مداربسته تحت شبکه شما را آزار دهد. تکنولوژی تصاویر ویدئویی تحت شبکه کمی کار را ساده کرده است اما هنوز با راه اندازی سریع و بدون دردسر Plug and Play فاصله 
بسیاری دارد. هر تکنسینی ممکن است برای حل مشکلات احتمالی در راه اندازی دوربینهای مداربسته تحت شبکه روشهای خودش را در ذهن داشته باشد. 
1. ریبوت یا راه اندازی مجدد نرم افزار دوربین مدار بسته
2. استفاده از دستور Ping و پیداکردن دوربین مدار بسته در شبکه
3. بررسی جدول ARP (پروتکل تحلیل آدرس)
4. بررسی تداخل آدرسهای IP
5. بررسی اتصالات و برق دوربین مدار بسته
6. بررسی کابل کشی
7. بررسی پسورد دوربین مدار بسته
8. بروزرسانی نرم افزار فرم ور
9. درخواست کمک از شرکت سازنده دوربین مداربسته(یا از طریق جستجوی اینترنتی)
10. ریست دوربین مدار بسته و برگرداندن تنظیمات دوربین مدار بسته به حالت پیش فرض(کارخانه)
 
این نکته را پیش از خواندن توضیحات هر مرحله در ذهن داشته باشید که این مراحل بیشتر بر اساس ترتیبشان لیست شده اند اما می توانند در برخی موارد اولیت یکسانی داشته باشند.
1. ریبوت دوربین مداربسته : بعضی افراد این گزینه را کلید طلایی رفع بسیاری از مشکلات IT می دانند که ابتدا دستگاه را قبل از راه اندازی اصلی و استفاده ریبوت نمایید. قطعا راه اندازی مجدد دوربین مداربسته می تواند باعث پاک شدن حافظه کش (Flush)، کالیبره شدن تنظیمات و بررسی مجدد اتصالات شود. این مرحله کمترین هزینه و سختی را خواهد داشت و باید تنها کابل برق دوربین مداربسته را جدا کرده و 10 تا 15 ثانیه صبر نمایید و سپس دوباره اتصال را برقرار نمایید.
 
2. استفاده از دستور Ping و شناسایی دوربین مدار بسته : با تایپ کردن “cmd” در پنجره جستجوی Start ویندوز می توانید وارد صفحه دستورات DOS ویندوز شوید و از فرمان“ping” برای بررسی اتصال دوربین مدار بسته استفاده نمایید. برای مثال اگر آدرس دوربین مداربسته شما 192.168.2.150 باشد، با تایپ و اجرای فرمان در پنجره cmd بصورت "ping 192.168.2.150 -t" می توانید ببینید که آیا اتصال شبکه با دوربین مداربسته برقرار است یا خیر. اگر با پاسخ "Destination Host Unreachable" به معنای در دسترس نبودن دستگاه هدف یا پاسخ "Request Timed Out" روبرو شدید نشان می دهد که دوربین مداربسته به شبکه متصل نیست. دلایل زیادی برای این موضوع وجود دارد که مهمترین و اصلی ترین آنها قرار داشتن دوربین مداربسته و کامپیوتر بر روی شبکه ها یا زیرشبکه های متفاوت است. اگر شما پاسخ درستی مبنی بر اتصال دوربین مدار بسته بر روی شبکه داشتید، از یک مرورگر وب یا ابزار خود شرکت سازنده برای برقراری ارتباط با دوربین مدار بسته استفاده نمایید.
 

 
3. بررسی جدول ARP (پروتکل تحلیل آدرس) براساس آدرسهای IP یا MAC : داشتن آدرسMAC برای بدست آوردن و ثبت آدرس IP دوربین مدار بسته حیاتی خواهد بود. این عدد معمولا بر روی یکی از بخشهای مهم دوربین مداربسته و یا بر روی بدنه اش ثبت شده است. خیلی خوب خواهد بود که لیستی از این آدرسهای MAC به همراه آدرسهای IP برای مقاصد اشکال یابی و رفع مشکلات آینده تهیه نمایید. همانند گزینه قبلی وارد صفحه دستورات DOSویندوز شوید و از دستور ARP برای دیدن آدرسهای IP و MAC دستگاههای متصل به شبکه استفاده نمایید. براحتی با تایپ و اجرای دستور “arp -a” در صفحه Command Promptیا همان صفحه دستوری DOS داخل ویندوز قابل اجراست. شما می توانید آدرس IP دوربین مداربسته را براحتی بوسیله دانستن آدرس MAC یا بلعکس بدست آورید.
 
 
4. بررسی تداخل آدرسهای IP : حواستان باشد که بر روی دو دستگاه از یک آدرس IP یکسان استفاده نکرده باشید، زیرا با این کار براحتی دسترسی هر دو دستگاه به شبکه را با فرمان داخلی "cancelling out" ناخودآگاه قطع کرده اید. معمولا اشتباهی مثل یکسان تایپ شدن سهوی آدرس دوربینهای مداربسته یا gateway و یا Subnet بسیار رایج است که می تواند باعث بهم ریختگی کلی شبکه شود. دستور ARP که در راه حل سوم عنوان شد می تواند در اینجا هم بسیار کمک کننده باشد.
 
5. بررسی اتصالات و برق دوربین مدار بسته : در صورت امکان برای اطمینان از روشن بودن دوربینهای مداربسته به آنها نگاهی بیندازید. بیشتر دوربینهای مدار بسته یک ال ای دی نمایش دهنده وضعیت کارکرد دارند که روشن بودن دوربین مداربسته یا انتقال اطلاعات بر روی شبکه را نشان می دهد. بسیاری از مواقع این ال ای دی در داخل بدنه دوربینها تعبیه شده است. اگر دوربین مداربسته شما بوسیله آداپتور تغذیه می شود، در صورتی که LED روی دوربین روشن نبود نگاهی به آداپتور بیندازید. اگر دوربین مداربسته شما با PoE تغذیه می شود بررسی کنید که اتصال با سوئیچ PoE یا midspan برقرار باشد. بررسی نمایید که آیا دوربین مداربسته میزان وات مورد نیازش را از طریق منبع PoE تهیه می نماید یا خیر؟ زیرا معمولا دوربین مداربسته PTZ یا دوربینهای مدار بسته بیرونی با دستگاه کنترل دما، نیاز بهHigh-PoE یا PoE+ با میزان 30 یا 60 وات خواهند داشت که بیشتر از توان سوئیچهایPoE عادی 15 واتی خواهد بود(نیاز به midspan با توان بیشتر). معمولا بعضی از دوربینهای مدار بسته که نیاز به توانی بیشتر از 15 وات داشته باشند، روشن می شوند و بالا می آیند ولی هیچ جابجایی تصویر یا پاسخی به دستورات PTZ نخواهند داد.
 
6. بررسی کابل کشی : اگر چراغ ال ای دی اتصالات دوربین مداربسته(Link) چشمک نمی زند باید به بررسی کابلها بپردازید زیرا که یکی از اشکالات رایج حول مسائل کابل کشی می چرخد. بررسی کنید که کابلهای داده گره خوردگی، ساییدگی، کشیدگی یا اتصالات انتهایی خرابی نداشته باشند. اتصالات کابلها و پچ پنل بوسیله دست و بسرعت درست شده اند و می توانند مشکل داشته باشند و یا در جای خود محکم نشده باشند که می تواند اتصالات را با مشکل روبرو کنند. بعضی مواقع کابل پاور متصل به دوربین مداربسته می تواند آنرا روشن کند اما ممکن است سیمهای انتقال داده دچار تداخل شده باشند یا اصلا اتصالشان با شبکه داده ها بر قرار نباشد. برای بررسی ارتباط سخت افزاری براحتی با استفاده از یک تستر کابل می توانید کابل کشی را بررسی نمایید یا از یک کابل شبکه خوب برای تست دوربین مداربسته استفاده نمایید. اگر از پچ پنل استفاده می کنید بهتر است کابل پچ پنل را که معمولا نادیده گرفته می شود بررسی نمایید.


 
 
7. بررسی پسورد دوربین مدار بسته : در صورتی که بتوانید دوربین مدار بسته را با دستور Ping ببینید ولی دوربین با دستگاه VMS یا از طریق جستجوگر وب یا ابزارهای دیگر قابل دیدن نباشد ممکن است علت استفاده از پسورد غلط یا در کل رمز عبور نادرست(VMS) باشد. اگر پسورد پیش فرض جواب نداد احتمالا توسط کسی تغییر کرده باشد و باید پسورد جدید را بیابید. شرکتهای تولیدکننده دوربین مداربسته جدیدا بر روی تغییر پسورد توسط کاربران در ابتدای استفاده تاکید بسیاری دارند. با این کار امنیت افزایش می یابد اما مشکلات اشکال یابی بعدی ممکن است شما را با ندانستن پسورد جدید اذیت کنند. اگر شک دارید که پسورد صحیح را فراموش کرده باشید همانند روش 10 دوربین را به حالت تنظیمات پیشفرض کارخانه بر گردانید یا بروش 9 با شرکت تولیدکننده تماسی برقرار نمایید.
 
 

8. بروزرسانی نرم افزار فرم ور(Firmware) : اگر میبینید که دوربین مداربسته روشن است و بصورت آنلاین و زنده می توانید از طریق صفحه وب آنرا مشاهده نمایید ولی با دستگاههای دیگر به مشکل خورده اید (مثلا با VMS قادر به برقراری ارتباط نیستید)، بروز بودن نرم افزار فرم ور دوربین مداربسته را بررسی نمایید. اگر بروز نبود باید نرم افزار فرم ور را بروز نمایید. اینکار در موارد زیادی مشکلات را حل می نماید ولی مواردی هم هست که باعث ایجاد مشکل می شود و باید مراقب باشید.
 
9. قهرمان بازی در نیاورید با شرکت سازنده یا نمایندگی تماس بگیرید : اگر مراحل بالا را امتحان کرده اید اما هنوز نمی توانید با دوربین مداربسته ارتباط برقرار نمایید بهتر است بر روی سایت سازنده دوربین مداربسته مدل دقیق آن را بیابید و از آنها کمک بخواهید. اگر دیدید کمکی به شما نمی شود به بخش خدمات پشتیبانی تماس بگیرید. شاید از طریق ریموت بتوانند با برقراری ارتباط از طریق اینترنت با شما مشکل را برطرف کنند. نگران نباشید معمولا تکنسینهای شرکتهای پشتیبان، از پروسه RMA استفاده می کنند و در صورت وجود مشکل غیر قابل حل یا احتیاج به تعمیر و جایگزینی، در پروسه گارانتی (شرکت معتبر!) براحتی مشکل شما حل خواهد شد.
 
10. ریست دوربین مدار بسته و برگرداندن تنظیمات دوربین مدار بسته به حالت پیش فرض(کارخانه) : بعضی از کاربران این حرکت را سخت ترین مرحله می دانند. بر عکس نکته اول که دوربین مداربسته را مجددا راه اندازی می کردید(ریستارت)، برگرداندن دوربین مداربسته به حالت پیش فرض کارخانه (Factory Defaulting) تمام تنظیمات و تغییراتی را که انجام داده اید به حالت پیش فرض اولیه دوربین مدار بسته براساس تنظیمات کارخانه برخواهد گرداند. اکثر دوربینهای مدار بسته تحت شبکه بر روی بدنه یا بورد دارای یک سوراخ ریز هستند که در زیر آن دکمه برگشت دستگاه به حالت Factory Defaulting قرار گرفته است(دقت کنید که گفتیم اکثر دوربینهای مداربسته و نه همه آنها). متاسفانه سیستم عاملهای دوربینهای مداربسته بعضی مواقع می توانند با خطا در تنظیمات یا مشکل در کارکرد روبرو شوند و دوربین از دسترس شما خارج شود. با تغییر تنظیمات دوربین به حالت کارخانه، دوربین به حالت ثابت و پایدار اولیه برخواهد گشت ولی با اینکار تمام تنظیمات و تاریخچه کارها بر روی دوربین مداربسته حذف خواهد شد(تاریخچه و History مهمی که بعدها می توانست در اشکال یابی کمک کننده باشد). دقت به نکته ای درمورد دوربین مداربسته آنالوگ HD
اگر مداوم دچار مشکل می شوید و یا از آن دسته کاربرانی هستید که می خواهید تنظیمات ساده تری را تجربه نمایید از تکنولوژی آنالوگ HD استفاده نمایید. در استاندارد آنالوگ HD، مثل تکنولوژیهای آنالوگ قدیمی NTSC/PAL، دوربینهای مداربسته به پیچیدگی کامپیوتر نیستند و براحتی با برقراری اتصال فیزیکی با یک رکوردر بدون نیاز به پسورد، فرم ور، آدرس IP یا سازگاری نرم افزاری، قابل استفاده خواهند بود. البته دوربینهای مداربسته تحت شبکه رزولوشن بیشتر، قابلیتهای پیشرفته تر و بهتر و پشتیبانی وسیعتری دارند؛ ضمن اینکه دوربین مداربسته آنالوگ HD محدودیتهای مختص به خودش را در برابر دوربینهای مداربسته تحت شبکه خواهد داشت. اما برخی کاربران، مخصوصا کسانی که بیشتر طرفدار سادگی سیستمها و نیاز کمتر به نیروی آموزش دیده IT و هزینه کمتری هستند، دوربینهای مدار بسته آنالوگ HD را انتخاب می کنند.

نوع مطلب : نصب و راه اندازی تخصصی دوربین های مداربسته و انتقال تصویر(به صورت تخصصی و علمی)، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 21 آذر 1397 12:55 ب.ظ
<a href="http://www.paintnpassion.com/adidas-nmd-runner-grey-womens-keds-shoesa">adidas nmd runner grey womens keds</a> <a href="http://www.labizcoach.com/limited-grey-marshawn-lynch-jersey-24-seattle-seahawks-vapor-nk281635-nfld">limited grey marshawn lynch jersey 24 seattle seahawks vapor nk281635</a> <a href="http://www.beylikduzufm.com/adrian-peterson-jersey-cheap-nflr">adrian peterson jersey cheap</a> <a href="http://www.buscochef.com/nike-air-max-supreme-3-black-foota">nike air max supreme 3 black</a> <a href="http://www.legalguards.com/prada-sunglasses-aviator-xl-pradad">prada sunglasses aviator xl</a> <a href="http://www.joehalvorson.com/mulberry-purse-putty-wallpaper-mulberrya">mulberry purse putty wallpaper</a>
eulatestnews http://www.eulatestnews.com/
چهارشنبه 21 آذر 1397 05:23 ق.ظ
<a href="http://www.pedtrauma.com/joe-mcknight-jersey-new-york-jets-25-youth-green-elite-jersey-nike-jersey-nflc">joe mcknight jersey new york jets 25 youth green elite jersey nike jersey</a> <a href="http://www.bettytatar.com/air-jordan-retro-12-light-pink-skoa">air jordan retro 12 light pink</a> <a href="http://www.schiffsamplea.com/nike-roshe-midnight-navy-for-sale-runningd">nike roshe midnight navy for sale</a> <a href="http://www.trueaustinpg.com/a-buon-mercato-adidas-neo-maschio-argento-runninge">a buon mercato adidas neo maschio argento</a> <a href="http://www.pitcrewcooks.com/toronto-raptors-beanie-wine-hata">toronto raptors beanie wine</a> <a href="http://www.hepseninle.com/billig-nike-air-max-tailwind-7-kvinders-lyser%C3%B8d-trainersg">billig nike air max tailwind 7 kvinders lyser酶d</a>
newstarlines http://www.newstarlines.com/
چهارشنبه 21 آذر 1397 05:23 ق.ظ
<a href="http://www.anthillprague.com/mackage-bane-backpack-mackager">mackage bane backpack</a> <a href="http://www.garajebeobide.com/nike-air-rejuven8-mule-womens-yellow-black-skod">nike air rejuven8 mule womens yellow black</a> <a href="http://www.getitcargo.com/khalil-mack-52-jersey-xl-nfla">khalil mack 52 jersey xl</a> <a href="http://www.flyboardbc.com/armani-belt-eagle-beltr">armani belt eagle</a> <a href="http://www.homelightsf.com/ray-ban-aviator-chromance-horses-sunglassesa">ray ban aviator chromance horses</a> <a href="http://www.refoodle.com/under-armour-snapback-auburn-hatf">under armour snapback auburn</a>
stevenjwitt http://www.stevenjwitt.com/
سه شنبه 13 آذر 1397 10:18 ق.ظ
<a href="http://www.dazzlle.com/kobe-10-images-runningb">kobe 10 images</a> <a href="http://www.fitwizhawaii.com/aritzia-mackage-kenya-leather-jacket-black-mackager">aritzia mackage kenya leather jacket black</a> <a href="http://www.lojandreia.com/michael-kors-backpack-discount-flooring-mka">michael kors backpack discount flooring</a> <a href="http://www.robinliz.com/moncler-fur-trimmed-hooded-long-puffer-coat-quiz-monclerf">moncler fur trimmed hooded long puffer coat quiz</a> <a href="http://www.tracyrn.com/ray-ban-wayfarer-tortoise-shell-womens-sunglassesr">ray ban wayfarer tortoise shell womens</a> <a href="http://www.primehostinc.com/mulberry-lily-diamond-sparkle-mulberryg">mulberry lily diamond sparkle</a>
solidgoldpay http://www.solidgoldpay.com/
سه شنبه 13 آذر 1397 10:17 ق.ظ
<a href="http://www.allyoucanlike.com/women-mackage-coat-pent-for-bridegroom-mackaged">women mackage coat pent for bridegroom</a> <a href="http://www.fotoversorger.com/tory-burch-leather-zip-around-continental-wallet-toryburchr">tory burch leather zip around continental wallet</a> <a href="http://www.emenucards.com/air-jordan-31-mvp-2017-american-runningf">air jordan 31 mvp 2017 american</a> <a href="http://www.viviancontigo.com/mackage-pebbled-leather-jacket-mackager">mackage pebbled leather jacket</a> <a href="http://www.eulatestnews.com/michael-kors-crossbody-sullivan-missouri-mka">michael kors crossbody sullivan missouri</a> <a href="http://www.vbchopshop.com/moncler-jacket-flannels-clearance-monclerf">moncler jacket flannels clearance</a>
armyourmind http://www.armyourmind.com/
شنبه 10 آذر 1397 06:30 ق.ظ
<a href="http://www.nomorbogor.com/nobis-padding-jacket-2016-nobisa">nobis padding jacket 2016</a> <a href="http://www.sozihoster.com/blue-and-white-polo-shirt-polor">blue and white polo shirt</a> <a href="http://www.allbidder.com/auburn-tigers-34-bo-jackson-white-jersey-nflb">auburn tigers 34 bo jackson white jersey</a> <a href="http://www.yrlogoworks.com/the-north-face-mountain-gore-tex-northfacer">the north face mountain gore tex</a> <a href="http://www.sateambeast.com/burberry-wool-and-cashmere-scarf-ireland-scarfc">burberry wool and cashmere scarf ireland</a> <a href="http://www.druckberg.com/maroon-asics-gel-lyte-skot">maroon asics gel lyte</a>
angguvenlik http://www.angguvenlik.com/
جمعه 9 آذر 1397 08:50 ب.ظ
<a href="http://www.elevagedangis.com/coach-hobo-satchel-meaning-coache">coach hobo satchel meaning</a> <a href="http://www.eliteequineaz.com/michael-kors-bedford-leather-tote-luggage-virginia-mkf">michael kors bedford leather tote luggage virginia</a> <a href="http://www.emojipost.com/nike-huarache-utility-red-nose-trainerse">nike huarache utility red nose</a> <a href="http://www.emunashipping.com/louboutin-high-pumps-qld-loubouting">louboutin high pumps qld</a> <a href="http://www.energiidesign.com/fendi-scarf-ad-layout-scarfa">fendi scarf ad layout</a> <a href="http://www.enprica.com/pandora-charms-kays-girl-pandorac">pandora charms kays girl</a>
coreep http://www.coreep.com/
جمعه 9 آذر 1397 08:49 ب.ظ
<a href="http://www.extradimensie.com/michael-kors-crossbody-fulton-large-black-umbrella-mka">michael kors crossbody fulton large black umbrella</a> <a href="http://www.eyehearsea.com/prada-driver-sneakers-puma-pradaf">prada driver sneakers puma</a> <a href="http://www.fallusy.com/nhl-hat-beanie-usa-olympic-hatf">nhl hat beanie usa olympic</a> <a href="http://www.fantasynz.com/parajumpers-jacket-hem-b-gone-where-to-buy-it-parajumpersc">parajumpers jacket hem b gone where to buy it</a> <a href="http://www.fbahaiwaicang.com/louboutin-flat-face-in-ultrasound-louboutind">louboutin flat face in ultrasound</a> <a href="http://www.fencespacer.com/north-face-nuptse-down-jacket-womens-clothing-northfaceg">north face nuptse down jacket womens clothing</a>
accessmdusa http://www.accessmdusa.com/
دوشنبه 5 آذر 1397 06:42 ب.ظ
<a href="http://www.aprancheta.com/cedric-ogbuehi-70-jersey-mikes-nfle">cedric ogbuehi 70 jersey mikes</a> <a href="http://www.getleanlearn.com/yellow-black-womens-adidas-samba-primeknit-shoes-skoc">yellow black womens adidas samba primeknit shoes</a> <a href="http://www.hbshbuick.com/original-burberry-scarf-scarfr">original burberry scarf</a> <a href="http://www.hvactampafl.com/nike-air-vapormax-womens-black-gold-sneakerc">nike air vapormax womens black gold</a> <a href="http://www.zinmanlaw.com/billig-nike-zoom-winflo-3-kvinders-hvid-shoese">billig nike zoom winflo 3 kvinders hvid</a> <a href="http://www.cohenhypnosis.com/ray-ban-new-wayfarer-2132-55-sunglassesr">ray ban new wayfarer 2132 55</a>
goeaglepointe http://www.goeaglepointe.com/
دوشنبه 5 آذر 1397 06:41 ب.ظ
<a href="http://www.elizabetth.com/prada-small-bag-pradar">prada small bag</a> <a href="http://www.vinagebarber.com/nike-air-max-90-hyperfuse-neon-pink-skos">nike air max 90 hyperfuse neon pink</a> <a href="http://www.newhousehelp.com/lugo-seth-67-jersey-youth-nfld">lugo seth 67 jersey youth</a> <a href="http://www.wakunga.com/womens-supra-skytop-yellow-purple-skoe">womens supra skytop yellow purple</a> <a href="http://www.yenrof.com/hermes-scarf-price-range-scarfr">hermes scarf price range</a> <a href="http://www.jljingshi.com/air-jordan-14-varsity-royal-purple-sneakerb">air jordan 14 varsity royal purple</a>
coccodesigns http://www.coccodesigns.com/
دوشنبه 5 آذر 1397 04:15 ب.ظ
<a href="http://www.dazzlle.com/mackage-bag-jeans-and-blazer-mackaged">mackage bag jeans and blazer</a> <a href="http://www.fitwizhawaii.com/dark-brown-tory-burch-boots-toryburchr">dark brown tory burch boots</a> <a href="http://www.lojandreia.com/nike-air-max-1-essential-white-black-gamma-orange-runningf">nike air max 1 essential white black gamma orange</a> <a href="http://www.robinliz.com/mackage-lambskin-leather-jacket-mackager">mackage lambskin leather jacket</a> <a href="http://www.tracyrn.com/michael-kors-backpack-kelsey-on-mke">michael kors backpack kelsey on</a> <a href="http://www.primehostinc.com/moncler-ski-jackets-for-sale-brisbane-monclerb">moncler ski jackets for sale brisbane</a>
hilverdatokyo http://www.hilverdatokyo.com/
سه شنبه 29 آبان 1397 11:02 ب.ظ
<a href="http://www.domcilios.com/yeezy-boost-550-gold-silver-sneakerg">yeezy boost 550 gold silver</a> <a href="http://www.zgzllc.com/hermes-evelyne-gray-hermesr">hermes evelyne gray</a> <a href="http://www.flibroactiv.com/nike-air-force-1-puerto-rico-sko-shoesv">nike air force 1 puerto rico sko</a> <a href="http://www.tustinvillage.com/coach-envelope-crossbody-language-coacha">coach envelope crossbody language</a> <a href="http://www.erickasouza.com/adidas-soccers-shoes-purple-grey-shoesc">adidas soccers shoes purple grey</a> <a href="http://www.killersandbox.com/nike-tiempo-legend-cleats-skos">nike tiempo legend cleats</a>
truenthusiast http://www.truenthusiast.com/
سه شنبه 29 آبان 1397 11:02 ب.ظ
<a href="http://www.vaccinebuynet.com/oj-simpson-buffalo-bills-jersey-nflr">oj simpson buffalo bills jersey</a> <a href="http://www.sabiscareer.com/air-jordan-29-all-black-yeezys-footb">air jordan 29 all black yeezys</a> <a href="http://www.chipcolley.com/prada-backpack-leather-uk-pradaf">prada backpack leather uk</a> <a href="http://www.kellyalberto.com/willow-tote-mulberry-outlet-mulberryc">willow tote mulberry outlet</a> <a href="http://www.lubimochka.com/adidas-zx-flux-rosa-zalando-sneakerb">adidas zx flux rosa zalando</a> <a href="http://www.foradocasulo.com/hermes-birkin-30-gold-togo-hermesr">hermes birkin 30 gold togo</a>
cartsdk http://www.cartsdk.com/
سه شنبه 29 آبان 1397 11:01 ب.ظ
<a href="http://www.favarte.com/mackage-bag-cartoon-raccoon-mackagec">mackage bag cartoon raccoon</a> <a href="http://www.tragemaus.com/north-face-mens-recco-fleece-grey-northfaced">north face mens recco fleece grey</a> <a href="http://www.treehousecats.com/prada-velvet-shoulder-bag-pradar">prada velvet shoulder bag</a> <a href="http://www.tikihutkit.com/new-balance-992-running-shoe-skos">new balance 992 running shoe</a> <a href="http://www.allyoucankiss.com/buffalo-bills-95-kyle-williams-green-stitched-limited-salute-to-service-jersey-nflc">buffalo bills 95 kyle williams green stitched limited salute to service jersey</a> <a href="http://www.seonnagittens.com/mens-air-jordan-28-decorative-pattern-high-blue-black-grey-shoes-skoa">mens air jordan 28 decorative pattern high blue black grey shoes</a>
betascgx http://www.betascgx.com/
یکشنبه 27 آبان 1397 01:49 ب.ظ
<a href="http://www.torilsdesign.com/elite-jordan-devey-youth-jersey-new-england-patriots-super-bowl-xlix-65-home-navy-blue-nflb">elite jordan devey youth jersey new england patriots super bowl xlix 65 home navy blue</a> <a href="http://www.webeados.com/womens-nike-air-max-lunar-1-blue-gold-shoesc">womens nike air max lunar 1 blue gold</a> <a href="http://www.glovesups.com/a-buon-mercato-nike-blazer-low-femminile-bianca-skog">a buon mercato nike blazer low femminile bianca</a> <a href="http://www.firstbizswmo.com/roshe-run-nike-grey-jacquard-sportse">roshe run nike grey jacquard</a> <a href="http://www.francisstiff.com/air-jordan-14-ferrari-xiv-runningd">air jordan 14 ferrari xiv</a> <a href="http://www.betsybucci.com/nike-carolina-panthers-52-jon-beason-limited-black-team-color-jersey-nflf">nike carolina panthers 52 jon beason limited black team color jersey</a>
tejarateparsi http://www.tejarateparsi.com/
یکشنبه 27 آبان 1397 01:48 ب.ظ
<a href="http://www.mondirco.com/nike-air-max-1-jewel-for-sale-ohio-sportsd">nike air max 1 jewel for sale ohio</a> <a href="http://www.soknorealtor.com/coach-purse-styles-coachr">coach purse styles</a> <a href="http://www.erneyapi.com/game-von-miller-youth-jersey-denver-broncos-58-super-bowl-xlviii-grey-shadow-nflb">game von miller youth jersey denver broncos 58 super bowl xlviii grey shadow</a> <a href="http://www.tlclease.com/nike-lunar-womens-white-green-sportsb">nike lunar womens white green</a> <a href="http://www.ziabio.com/nike-dunk-black-metallic-trainerse">nike dunk black metallic</a> <a href="http://www.charlomagno.com/nike-lebron-12-black-skor">nike lebron 12 black</a>
melbabishop http://www.melbabishop.com/
یکشنبه 27 آبان 1397 01:48 ب.ظ
<a href="http://www.millertiregi.com/adidas-john-wall-mens-white-silver-trainersce">adidas john wall mens white silver</a> <a href="http://www.flypiip.com/ray-ban-clubmaster-round-sunglasses-sunglassesr">ray ban clubmaster round sunglasses</a> <a href="http://www.charlesklamut.com/mackage-leather-biker-jacket-mackager">mackage leather biker jacket</a> <a href="http://www.mayakstar.com/air-jordan-phase-silver-pink-sneakere">air jordan phase silver pink</a> <a href="http://www.surlion.com/nike-free-5.0-unterschied-damen-und-kinder-footc">nike free 5.0 unterschied damen und kinder</a> <a href="http://www.relojesorion.com/nike-kd-8-moneyball-skox">nike kd 8 moneyball</a>
buranna http://www.buranna.com/
پنجشنبه 24 آبان 1397 05:59 ب.ظ
<a href="http://www.emssal.com/silver-yellow-womens-nike-shoes-2016-shoes-skoa">silver yellow womens nike shoes 2016 shoes</a> <a href="http://www.votealbertson.com/flyknit-lunar-3-womens-for-sale-florida-runningd">flyknit lunar 3 womens for sale florida</a> <a href="http://www.specpilot.com/nike-foamposite-safari-low-top-runningf">nike foamposite safari low top</a> <a href="http://www.shehutrans.com/chicago-bulls-knit-hat-royal-hatc">chicago bulls knit hat royal</a> <a href="http://www.myelectricrc.com/red-womens-asics-gel-noosa-tri-7-shoes-trainersg">red womens asics gel noosa tri 7 shoes</a> <a href="http://www.myslinc.com/prada-ray-ban-style-sunglasses-pradar">prada ray ban style sunglasses</a>
thankhuc http://www.thankhuc.com/
پنجشنبه 24 آبان 1397 05:58 ب.ظ
<a href="http://www.lumalender.com/official-nike-air-force-1-website-skox">official nike air force 1 website</a> <a href="http://www.bkgutters.com/grey-green-mens-nike-zoom-winflo-3-shoes-skoc">grey green mens nike zoom winflo 3 shoes</a> <a href="http://www.getawayoffer.com/air-jordan-ultra-fly-silver-white-skob">air jordan ultra fly silver white</a> <a href="http://www.busrockerz.com/adidas-superstar-2-light-blau-shoesv">adidas superstar 2 light blau</a> <a href="http://www.prismbuffalo.com/nike-air-max-tailwind-6-red-pink-runninga">nike air max tailwind 6 red pink</a> <a href="http://www.damimiyy.com/oakley-radar-path-polarized-sunglasses-sunglassesr">oakley radar path polarized sunglasses</a>
ksmartcity http://www.ksmartcity.com/
پنجشنبه 24 آبان 1397 05:58 ب.ظ
<a href="http://www.hemppiers.com/jual-ray-ban-cats-5000-full-sunglassesa">jual ray ban cats 5000 full</a> <a href="http://www.lumalend.com/new-york-yankees-ladies-hat-50-hatd">new york yankees ladies hat 50</a> <a href="http://www.natalbags.com/oakley-sunglasses-lens-ebay-sunglassesg">oakley sunglasses lens ebay</a> <a href="http://www.prinslabs.com/air-jordan-5-blue-skox">air jordan 5 blue</a> <a href="http://www.veruccapedis.com/pink-purple-mens-nike-zoom-winflo-3-shoes-skoc">pink purple mens nike zoom winflo 3 shoes</a> <a href="http://www.susanlippold.com/air-max-90-independence-day-prix-skob">air max 90 independence day prix</a>
mymusclefood http://www.mymusclefood.com/
پنجشنبه 24 آبان 1397 05:57 ب.ظ
<a href="http://www.dorinsanat.com/adidas-superstar-2-light-blau-shoesv">adidas superstar 2 light blau</a> <a href="http://www.onpointresale.com/carolina-blue-nike-free-run-runninga">carolina blue nike free run</a> <a href="http://www.broadcastgg.com/cheap-oakley-oil-rig-sunglasses-for-sale-sunglassesr">cheap oakley oil rig sunglasses for sale</a> <a href="http://www.andofisch.com/reebok-gl-6000-white-shoesv">reebok gl 6000 white</a> <a href="http://www.vrpraying.com/adidas-superstar-mens-black-skow">adidas superstar mens black</a> <a href="http://www.jesusinprison.com/mackage-coat-sale-toronto-mackager">mackage coat sale toronto</a>
quotesbymark http://www.quotesbymark.com/
پنجشنبه 24 آبان 1397 05:57 ب.ظ
<a href="http://www.eskortpu.com/air-jordan-6-sz-8-trainersce">air jordan 6 sz 8</a> <a href="http://www.instabuttons.com/ray-ban-wayfarer-2132-tortoise-sunglassesr">ray ban wayfarer 2132 tortoise</a> <a href="http://www.iammember.com/mackage-bubble-coat-mackager">mackage bubble coat</a> <a href="http://www.ugurcafe.com/kyrie-1-uncle-drew-for-sale-tn-sneakere">kyrie 1 uncle drew for sale tn</a> <a href="http://www.serigamp.com/jordan-retro-7-black-citrus-varsity-red-footc">jordan retro 7 black citrus varsity red</a> <a href="http://www.cityfalg.com/adidas-black-and-silver-shoes-skox">adidas black and silver shoes</a>
aberturasdh http://www.aberturasdh.com/
سه شنبه 22 آبان 1397 01:03 ب.ظ
<a href="http://www.mynewsoutlet.com/prada-butterfly-frame-sunglasses-pradar">prada butterfly frame sunglasses</a> <a href="http://www.guesthousesas.com/billig-nike-air-force-1-herre-runningb">billig nike air force 1 herre</a> <a href="http://www.paleofasting.com/michael-kors-jet-set-bag-mkr">michael kors jet set bag</a> <a href="http://www.sedefmobilyam.com/adidas-predator-soccer-cleats-for-men-sneakere">adidas predator soccer cleats for men</a> <a href="http://www.kuaforylmz.com/mlb-jerseys-cleveland-indians-56-herrmann-grey-cool-base-jerseys-nflb">mlb jerseys cleveland indians 56 herrmann grey cool base jerseys</a> <a href="http://www.danceaution.com/air-jordan-1-low-phat-shoesc">air jordan 1 low phat</a>
chatavalanche http://www.chatavalanche.com/
سه شنبه 22 آبان 1397 01:02 ب.ظ
<a href="http://www.bisbeegrille.com/mackage-coat-sale-toronto-mackager">mackage coat sale toronto</a> <a href="http://www.floozyspeak.com/billig-adidas-superstar-menns-oransje-sneakere">billig adidas superstar menns oransje</a> <a href="http://www.gregnovak.com/silver-blue-womens-nike-aptare-essential-shoes-footc">silver blue womens nike aptare essential shoes</a> <a href="http://www.tubomet.com/nike-air-lebron-james-skox">nike air lebron james</a> <a href="http://www.checkmyprices.com/zx-flux-black-shoes-sportsd">zx flux black shoes</a> <a href="http://www.jonvietor.com/stores-that-sell-coach-purses-coachr">stores that sell coach purses</a>
hopingforsnow http://www.hopingforsnow.com/
یکشنبه 20 آبان 1397 05:21 ق.ظ
<a href="http://www.allenchute.com/red-ferragamo-belt-price-beltr">red ferragamo belt price</a> <a href="http://www.sellingmason.com/mackage-kenya-jacket-grey-korea-mackagee">mackage kenya jacket grey korea</a> <a href="http://www.taxhelpcentre.com/nike-air-jordan-future-low-black-skow">nike air jordan future low black</a> <a href="http://www.pugdogdev.com/cubs-44-anthony-rizzo-grey-mothers-day-cool-base-stitched-mlb-jersey-nflg">cubs 44 anthony rizzo grey mothers day cool base stitched mlb jersey</a> <a href="http://www.hilverdatokyo.com/old-vancouver-canucks-jersey-nflr">old vancouver canucks jersey</a> <a href="http://www.lafuette.com/nike-lebron-11-mens-black-yellow-foota">nike lebron 11 mens black yellow</a>
johnkristoff http://www.johnkristoff.com/
جمعه 18 آبان 1397 08:25 ب.ظ
<a href="http://www.iranqnap.com/mulberry-bag-turkey-prices-mulberryc">mulberry bag turkey prices</a> <a href="http://www.companiens.com/air-jordan-6-low-for-sale-sneakerc">air jordan 6 low for sale</a> <a href="http://www.biotechsurvey.com/parajumper-long-bear-eco-woman-black-market-parajumpersf">parajumper long bear eco woman black market</a> <a href="http://www.blogdahelo.com/hermes-scarf-top-scarfr">hermes scarf top</a> <a href="http://www.mollenteam.com/hermes-liberty-scarf-hermesr">hermes liberty scarf</a> <a href="http://www.jobbstockholm.com/prada-sunglasses-canada-vacations-pradae">prada sunglasses canada vacations</a>
laraguzova http://www.laraguzova.com/
جمعه 18 آبان 1397 08:25 ب.ظ
<a href="http://www.oktoberfestmn.com/prada-sunglasses-eyeglasses-specials-pradad">prada sunglasses eyeglasses specials</a> <a href="http://www.robotultra.com/mulberry-antony-for-sale-today-mulberrya">mulberry antony for sale today</a> <a href="http://www.namboathood.com/nike-free-run-3.0-v4-orange-and-grey-hair-sneakerb">nike free run 3.0 v4 orange and grey hair</a> <a href="http://www.usafitno.com/hermes-kelly-perfume-hermesr">hermes kelly perfume</a> <a href="http://www.faimark.com/nike-air-force-1-puerto-rico-sko-shoesv">nike air force 1 puerto rico sko</a> <a href="http://www.frissedenkers.com/coach-signature-trifold-wallet-coache">coach signature trifold wallet</a>
johngerretsen http://www.johngerretsen.com/
جمعه 18 آبان 1397 08:24 ب.ظ
<a href="http://www.waweventos.com/nike-air-presto-palm-green-for-sale-shoesv">nike air presto palm green for sale</a> <a href="http://www.ceritaboruto.com/mackage-crossbody-longchamp-deals-mackagec">mackage crossbody longchamp deals</a> <a href="http://www.redchipit.com/north-face-black-puffer-jacket-mens-northfaced">north face black puffer jacket mens</a> <a href="http://www.introsphera.com/prada-sunglasses-white-frame-pradar">prada sunglasses white frame</a> <a href="http://www.thepinpress.com/under-armour-curry-three-skos">under armour curry three</a> <a href="http://www.fhnconference.com/new-york-giants-mark-bavaro-jersey-89-authentic-throwback-mitchell-and-ness-blue-jersey-nflg">new york giants mark bavaro jersey 89 authentic throwback mitchell and ness blue jersey</a>
rileyhunter http://www.rileyhunter.com/
جمعه 18 آبان 1397 08:24 ب.ظ
<a href="http://www.paintnpassion.com/air-max-97-usatf-silver-sneakera">air max 97 usatf silver</a> <a href="http://www.labizcoach.com/hermes-cashmere-scarf-sale-hermesr">hermes cashmere scarf sale</a> <a href="http://www.beylikduzufm.com/adidas-nmd-runner-vapour-pink-light-onix-exclusive-zero-shoesv">adidas nmd runner vapour pink light onix exclusive zero</a> <a href="http://www.buscochef.com/coach-willis-bags-online-offers-coacha">coach willis bags online offers</a> <a href="http://www.legalguards.com/air-max-1-womens-office-shoesb">air max 1 womens office</a> <a href="http://www.joehalvorson.com/adidas-tubular-runner-white-skos">adidas tubular runner white</a>
introtechint http://www.introtechint.com/
چهارشنبه 16 آبان 1397 07:13 ب.ظ
<a href="http://www.belronctx.com/burberry-lightweight-check-wool-and-silk-scarf-scarfr">burberry lightweight check wool and silk scarf</a> <a href="http://www.mikeorlandoni.com/nobis-stanford-jacket-nobisr">nobis stanford jacket</a> <a href="http://www.pobert.com/nike-kobe-a.d.-nxt-mens-gold-trainersa">nike kobe a.d. nxt mens gold</a> <a href="http://www.jobmetry.com/bvlgari-ring-price-singapore-2015-jewelryr">bvlgari ring price singapore 2015</a> <a href="http://www.hotellautram.com/nike-air-max-thea-baby-pink-sneakere">nike air max thea baby pink</a> <a href="http://www.bonodescuento.com/the-north-face-mens-denali-2-northfacer">the north face mens denali 2</a>
[url=http://www.itmontwitter.com/]itmontwitter[/url]
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
هوشمند سازی مبتکرانه(مشاوره بازدید و بررآورد اجراء و راه انداری کاملا رایگان کلیه اجناس زیر قیمت بازار و به قیمت واردات به همراه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش عرضه میگردد.