تبلیغات
سیستم حفاظتی و نظارتی - 7 اشتباه عمومی و رایج در طراحی سیستم های مداربسته و اجرا
 
سیستم حفاظتی و نظارتی
بازدید،بررسی و داکت ،کابل کشی و اجرا توسط کارشناسان ما کاملا رایگان صورت میپدیرد و کلیه لوازم به قیمت وارداتی عرضه میگردد (زیرقی
درباره وبلاگ


1-اجراء انواع دوربین های مداربسته با 24 ماه گارانتی معتبر پارس ارتباط
2-پیاده سازی شبکه به طور تخصصی و در کمترین زمان ممکن به همراه ضمانت کتبی
3- نصب و راه اندازی سیستم های پیشرفته اعلان و اطفاء حریق به روز دارای استاندار های اروپا
4- هوشمندسازی منازل و اماکن فوق پیشرفته
5-اجراء سیستم های ضد سرقت جدید وایرلس
6- اجراء سیستم های پیشگیری از سرقت و دستگیری سارق از هر کجای دنیا که باشید

مدیر وبلاگ : بازرگانی سیستمهای حفاظتی نظارتی دانشمندان جوان
نظرسنجی
این وبلاگ چقدر توانسته رضایت شما را جلب نماید ؟
اشتباه اول
استفاده از دوربین گردان یا اسپیددام برای اهداف امنیتی یا بدون اپراتور: دوربین های گردان با هدف کاربری نظارتی کنترل شده طراحی شده اند. این بدین معناست که اولا استفاده از این دوربین در کاربری های امنیتی اصلا مفید نخواهد بود، چراکه دوربین در هر لحظه تنها یک زاویه خاص را می بیند و ممکن است در زمان وقوع حادثه یا سرقت دید دوربین بر نقطه ای به جز محل حادثه قرار گرفته باشد. از طرف دیگر دوربین های گردان نیازمند اپراتوری هستند که آنها را بگرداند و به زاویه مناسب ببرد. پس
در صورتیکه سیستم مداربسته شما یک سیستم منفعل باشد (اپراتور نداشته باشد) دوربین عملکردی کاملا مشابه یک دوربین ثابت دارد.
راه حل اشتباه اول

در صورتی که میخواهید یک سیستم امنیتی موثر داشته باشید بهترین روش استفاده از دوربین های ثابت در تمامی ورودی ها و نقاط حساس است، به صورتیکه بتوانید در هر لحظه وقوع حوادث را ببنید و در صورت نیاز به بازپخش تمام دوربین ها دسترسی داشته باشید. برای پشتیبانی از دوربین های ثابت و افزایش تاثیر آنها می توانید در محیط های بزرگ از دوربین های گردان نیز استفاده کنید به این شرط که اپراتوری برای کنترل آنها وجود داشته باشد.
اشتباه دوم

استفاده از دوربین های گردان یا اسپیددام برای پوشش گسترده: اشتباه دیگر در استفاده از دوربین های گردان، استفاده از این دوربین برای پوشش یک محوطه بزرگ است. دوربین گردان گرچه می تواند در تمام 360 درجه زاویه اطراف خود بچرخد اما نمی تواند به صورت هم زمان تمام این زوایا را فیلم برداری کند پس اگر حادثه ای پشت دید دوربین اتفاق بیوفتد شما به هیچ عنوان نخواهید توانست به بازپخش آن دسترسی داشته باشید.
راه حل اشتباه دوم

راه حل دوم هم استفاده از دوربین های ثابت بیشتر برای پوشش گسترده است. در صورتی که محیط شما بسیار بزرگ است باید در تمام ورودی ها یا مناطق حساس دوربین نصب کنید و در نهایت برای پشتیبانی از یک دوربین گردان استفاده کنید.
اشتباه سوم

استفاده از دوربین های WDR در محیطهای پر نور یا کم نور: مکانیزم WDR مکانیزیمی برای جلوگیری از وقوع ضد نور است. این بدان معناست که زمانی استفاده از این مکانیزم معنا پیدا می کند که اختلاف سطح نوری زیاد وجود داشته باشد. در صورتیکه محیط شما به صورت یکپارچه کم نور یا پر نور است استفاده از این دوربین ها تنها هزینه شما را افزایش می دهد.
راه حل سوم

بیشتر دوربین های مداربسته در محیطهای پر نور عمکلرد بسیار خوبی دارند و نیاز به استفاده از دوربین خاصی نخواهید داشت. اما در محیط های کم نور میتوانید از دوربین های Low illustration استفاده کنید که نیاز به نور کمتری برای تشکیل تصویر دارند یا به طور ساده نور محیط را با لامپ و روشنایی افزایش دهید.
اشتباه چهار

ترجیح نور مادون قرمز IR به نور مرئی: در بسیاری موارد در صورتی که امکان استفاده از نور مرئی در محیط وجود دارد طراح از دوربین های مداربسته با دید در شب بسیار بالا استفاده می کند، این در حالی است که نور مادون قرمز در مقابل نور مرئی نقاط ضعف زیاد و تنها یک مزیت دارد. نور مرئی امکان ایجاد تصویر رنگی در دوربین را فراهم می کند در حالی که نور مادون قرمز تنها تصاویر را به صورت سیاه و سفید ایجاد می کند. ضریب نفوذ نور مرئی به مراتب از نور مادون قرمز بهتر است، به این معنا که نور مرئی بهتر و بیشتر در محیط پخش می شود و از برخی سطوح مانند شیشه بهتر عبور می کند. نور مرئی امنیت عمومی محیط را نیز بالا می برد. تحقیقات نشان داده معمولا احتمال اتفاق افتادن جرم و سرقت در محیط هایی که روشن هستند کمتر است. البته نور مادون قرمز یک مزیت بزرگ دارد و آن نامرئی بودن آن است. استفاده از نور مادون قرمز تنها در محیطهایی به نور مرئی ارجحیت دارد که به دلایل امنیتی شما نخواهید وجود دوربین مشخص باشد.
راه حل اشتباه چهار

مجهز بودن دوربین به دید در شب مادون قرمز موضوع مثبتی است اما در صورتی که دید در شب دوربین برای روشن کردن محیط کافی نیست بهترین راه این است که از پروژکتور نور مرئی برای روشن کردن محیط استفاده کنید. این کار هم ارزان تر و هم منطقی تر است.
اشتباه پنجم

استفاده از دوربین های لنز متغیر (وریفوکال) برای اتاق ها و محیطهای عادی: دوربین های لنز متغیر یا وریفوکال امکان تنظیم زاویه دید دوربین پیش از نصب را برای شما فراهم می کنند. این دوربین ها معمولا در مواردی استفاده می شوند که شما نیاز به زاویه دید خاصی داشته باشید یا لنز ثابت با زاویه مناسب شما موجود نباشد. استفاده از چنین لنزی در محیطی که در آن نیاز به یک لنز کاملا باز باشد تنها افزایش هزینه ها را به دنبال خواهد داشت. دوربین های لنز ثابت معمولا با زوایای کاملا باز ساخته می شوند و امکان پیدا کردن دوربین با لنز ثابت مناسب برای محیطهایی مانند اتاق ها به سادگی فراهم است.
راه حل اشتباه پنجم

سعی کنید تا جای ممکن نیاز خود را با دوربین های لنز ثابت برآورده کنید و استفاده از دوربین های وریفوکال را به کاربری های خاص محدود کنید.
اشتباه ششم

استفاده از دوربین های بولت در کاور بیرونی: دوربین های بولت عموما با بدنه ضد آب تولید می شوند و اصلی ترین دلیل استفاده از کاورها بیرونی محافظ از دوربین در مقابل گرد و غبار است. از آنجا در هنگام نصب دوربین باید شیشه جلوی کاور را نیز جدا کنید، کاور فلسفه وجود خود را از دست خواهد داد.
راه حل اشتباه ششم

در صورتیکه از کاور برای بزرگ جلوه دادن دوربین استفاده می کنید احتمالا طرز فکر شما نسبت به سیستم مداربسته کمی از واقعیت دور است. همچنین نصب دوربین داخل کاور هیچ کمکی به محافظ از آن در مقابل سرقت نخواهد شد. بهتر است هزینه ای که بابت خرید کاور انجام داده اید را برای خرید یک دوربین بهتر و مناسب تر استفاده کنید.
اشتباه هفتم

استفاده از دوربین های بیسیم برای کاهش هزینه ها: سیستم های مداربسته بیسیم همچنان به عنوان سیستم هایی نسبتا بی ثبات به شمار می روند. استفاده از دوربین بیسیم گرچه هزینه کابل کشی را برای شما کاهش خواهد داد اما هزینه استفاده از دوربین بیسیم به مراتبط بیشتر از دوربین های معمولی است و ثابت این سیستم ها نیز بسیار کمتر است.
راه حل اشتباه هفتم

سعی کنید تا جای ممکن از سیستمهای مداربسته بیسیم استفاده نکنید. شاید در آینده تکنولوژی در رابطه با این تجهیزات بالارفته و امکان استفاده از آنها فراهم شود اما در حال حاضر استفاده از این دوربین های توصیه نمی شود.
نوع مطلب : نصب و راه اندازی تخصصی دوربین های مداربسته و انتقال تصویر(به صورت تخصصی و علمی)، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 22 آذر 1397 11:11 ب.ظ
<a href="http://www.pedtrauma.com/salvatore-ferragamo-gancio-buckle-belt-beltr">salvatore ferragamo gancio buckle belt</a> <a href="http://www.bettytatar.com/cheap-ray-ban-rb3089-parts-sunglassesd">cheap ray ban rb3089 parts</a> <a href="http://www.schiffsamplea.com/2014-new-arrival-fitted-hats-xl-hatg">2014 new arrival fitted hats xl</a> <a href="http://www.trueaustinpg.com/ray-ban-aviators-stylish-sunglasses-rb3026-aviator-sunglassese">ray ban aviators stylish sunglasses rb3026 aviator</a> <a href="http://www.pitcrewcooks.com/new-balance-1080-gg6-skox">new balance 1080 gg6</a> <a href="http://www.hepseninle.com/a-buon-mercato-nike-free-run-7.0-maschio-gituttio-skoc">a buon mercato nike free run 7.0 maschio gituttio</a>
otsutyazh http://www.otsutyazh.com/
پنجشنبه 22 آذر 1397 11:11 ب.ظ
<a href="http://www.basketballwc.com/womens-air-jordan-retro-10-skou">womens air jordan retro 10</a> <a href="http://www.vapequalite.com/are-nike-free-run-good-for-long-distance-sportsd">are nike free run good for long distance</a> <a href="http://www.sangcheviet.com/coach-small-zip-around-wallet-coachr">coach small zip around wallet</a> <a href="http://www.rispaqoutiano.com/game-lamar-miller-jersey-miami-dolphins-26-home-aqua-green-nfld">game lamar miller jersey miami dolphins 26 home aqua green</a> <a href="http://www.newstarlines.com/nike-kd-7-customized-oregon-sportsb">nike kd 7 customized oregon</a> <a href="http://www.samexllc.com/orange-pink-mens-nike-foamposite-shoes-trainersf">orange pink mens nike foamposite shoes</a>
fixlupusnow http://www.fixlupusnow.com/
پنجشنبه 22 آذر 1397 11:11 ب.ظ
<a href="http://www.bebezazou.com/ray-ban-wayfarer-deals-sunglassesr">ray ban wayfarer deals</a> <a href="http://www.nwlcenter.com/reebok-gl-6000-white-shoesv">reebok gl 6000 white</a> <a href="http://www.revarepair.com/new-balance-1500-v2-pre%C3%A7o-skow">new balance 1500 v2 pre莽o</a> <a href="http://www.makerwins.com/mackage-kay-coat-review-mackager">mackage kay coat review</a> <a href="http://www.akissilindir.com/nike-kobe-10-elite-mens-silver-black-skod">nike kobe 10 elite mens silver black</a> <a href="http://www.zeromonopolio.com/mychal-kendricks-95-jersey-usa-nflc">mychal kendricks 95 jersey usa</a>
pitcrewcooks http://www.pitcrewcooks.com/
چهارشنبه 21 آذر 1397 08:02 ب.ظ
<a href="http://www.horecasummit.com/air-jordan-11-womens-orange-shoesf">air jordan 11 womens orange</a> <a href="http://www.hntonghetang.com/latest-nike-free-run-skos">latest nike free run</a> <a href="http://www.carlandcodys.com/emporio-armani-eagle-belt-beltr">emporio armani eagle belt</a> <a href="http://www.deploygis.com/mackage-winter-jackets-sale-date-mackagea">mackage winter jackets sale date</a> <a href="http://www.amitsrl.com/adidas-trx-runner-skow">adidas trx runner</a> <a href="http://www.rahsaskatoon.com/emmanuel-lamur-59-jersey-youth-nfle">emmanuel lamur 59 jersey youth</a>
chipcolley http://www.chipcolley.com/
چهارشنبه 21 آذر 1397 08:01 ب.ظ
<a href="http://www.betascgx.com/jordan-true-flight-foot-locker-gray-sneakerd">jordan true flight foot locker gray</a> <a href="http://www.hobbyfreaks.com/hermes-dress-belt-hermesr">hermes dress belt</a> <a href="http://www.ruoiled.com/nike-air-force-1-puerto-rico-sko-shoesv">nike air force 1 puerto rico sko</a> <a href="http://www.zanascuisine.com/coach-handbags-and-backpacks-review-coachc">coach handbags and backpacks review</a> <a href="http://www.puyichinese.com/nike-air-huarache-womens-yellow-pink-shoesd">nike air huarache womens yellow pink</a> <a href="http://www.philipelara.com/adidas-soccer-tops-skos">adidas soccer tops</a>
zinmanlaw http://www.zinmanlaw.com/
چهارشنبه 21 آذر 1397 02:58 ق.ظ
<a href="http://www.mygutterdome.com/mackage-berta-coat-mackager">mackage berta coat</a> <a href="http://www.trademaesters.com/nike-roshe-one-boys-black-and-white-sneakere">nike roshe one boys black and white</a> <a href="http://www.lcsyzw.com/nike-zoom-vomero-11-grey-white-footc">nike zoom vomero 11 grey white</a> <a href="http://www.usstatebanks.com/adidas-climacool-leap-skox">adidas climacool leap</a> <a href="http://www.radiowizi.com/kobe-9-low-canada-trust-sportsd">kobe 9 low canada trust</a> <a href="http://www.namkala.com/coach-bag-shop-in-singapore-coachr">coach bag shop in singapore</a>
farenyuk http://www.farenyuk.com/
چهارشنبه 21 آذر 1397 02:58 ق.ظ
<a href="http://www.oshkoshtower.com/keivarae-russell-20-jersey-usa-nflb">keivarae russell 20 jersey usa</a> <a href="http://www.creftech.com/nike-zoom-vomero-9-blue-running-shoes-online-sportsb">nike zoom vomero 9 blue running shoes online</a> <a href="http://www.crimeaon.com/billig-asics-gel-kayano-21-herre-gr%C3%A5-trainersf">billig asics gel kayano 21 herre gr氓</a> <a href="http://www.printonlitpro.com/air-jordan-retro-2-q54-skor">air jordan retro 2 q54</a> <a href="http://www.lottoalm.com/demar-derozan-blue-jersey-nflr">demar derozan blue jersey</a> <a href="http://www.getfancastapp.com/oakland-raiders-15-michael-crabtree-olive-2017-salute-to-service-limited-jersey-nflv">oakland raiders 15 michael crabtree olive 2017 salute to service limited jersey</a>
pennphone http://www.pennphone.com/
چهارشنبه 21 آذر 1397 02:58 ق.ظ
<a href="http://www.khyenchen.com/billig-asics-gel-sendai-2-kvinners-r%C3%B8d-skob">billig asics gel sendai 2 kvinners r酶d</a> <a href="http://www.lovedbyfew.com/adidas-superstar-2-light-blau-shoesv">adidas superstar 2 light blau</a> <a href="http://www.mauigrub.com/air-max-95-kid-greedy-runninga">air max 95 kid greedy</a> <a href="http://www.fixlupusnow.com/cheap-oakley-gascan-polarized-sunglasses-sunglassesr">cheap oakley gascan polarized sunglasses</a> <a href="http://www.ideasevoke.com/reebok-gl-6000-white-shoesv">reebok gl 6000 white</a> <a href="http://www.coderfinca.com/nike-free-run-2-prm-white-skow">nike free run 2 prm white</a>
defeliceptpl http://www.defeliceptpl.com/
چهارشنبه 14 آذر 1397 04:55 ق.ظ
<a href="http://www.dazzlle.com/hermes-belt-silver-buckle-price-beltr">hermes belt silver buckle price</a> <a href="http://www.fitwizhawaii.com/mackage-jacket-dry-cleaning-zone-mackagee">mackage jacket dry cleaning zone</a> <a href="http://www.lojandreia.com/nike-dunk-high-custom-skow">nike dunk high custom</a> <a href="http://www.robinliz.com/buffalo-bills-29-karlos-williams-green-stitched-limited-salute-to-service-jersey-nfld">buffalo bills 29 karlos williams green stitched limited salute to service jersey</a> <a href="http://www.tracyrn.com/new-york-knicks-womens-jersey-nflr">new york knicks womens jersey</a> <a href="http://www.primehostinc.com/nike-dunk-id-womens-foota">nike dunk id womens</a>
duponttesoro http://www.duponttesoro.com/
چهارشنبه 14 آذر 1397 04:55 ق.ظ
<a href="http://www.momandpopop.com/louboutin-peep-toe-pumps-louboutinr">louboutin peep toe pumps</a> <a href="http://www.artlaurey.com/mackage-handbag-backpack-vietnam-mackaged">mackage handbag backpack vietnam</a> <a href="http://www.ochapan.com/tory-burch-tan-flats-on-sale-toryburchr">tory burch tan flats on sale</a> <a href="http://www.brooklyngay.com/adidas-neo-courtset-review-runninga">adidas neo courtset review</a> <a href="http://www.royphelps.com/mackage-down-coat-review-mackager">mackage down coat review</a> <a href="http://www.agneaublanc.com/michael-kors-clutches-necklace-stand-toronto-mkd">michael kors clutches necklace stand toronto</a>
pampressions http://www.pampressions.com/
چهارشنبه 14 آذر 1397 04:54 ق.ظ
<a href="http://www.hepalmak.com/tory-burch-shearling-boots-toryburchr">tory burch shearling boots</a> <a href="http://www.savearlord.com/nike-lebron-12-low-premium-mens-necklace-runninga">nike lebron 12 low premium mens necklace</a> <a href="http://www.pdxwoof.com/mackage-dale-jacket-mackager">mackage dale jacket</a> <a href="http://www.rcnbundles.com/michael-kors-jet-set-flat-wallet-black-belt-mke">michael kors jet set flat wallet black belt</a> <a href="http://www.parsoniidrs.com/moncler-jacket-mens-blue-lights-monclerf">moncler jacket mens blue lights</a> <a href="http://www.karenannelevo.com/ray-ban-red-flash-lenses-sunglassesr">ray ban red flash lenses</a>
thepinpress http://www.thepinpress.com/
سه شنبه 13 آذر 1397 07:34 ق.ظ
<a href="http://www.trendwaching.com/air-max-tailwind-6-for-sale-xenia-trainerse">air max tailwind 6 for sale xenia</a> <a href="http://www.vishwashroff.com/nike-kobe-elite-skor">nike kobe elite</a> <a href="http://www.zlotyul.com/demarcus-cousins-youth-jersey-nflr">demarcus cousins youth jersey</a> <a href="http://www.chieao.com/oakland-raiders-15-michael-crabtree-olive-2017-salute-to-service-limited-jersey-nflv">oakland raiders 15 michael crabtree olive 2017 salute to service limited jersey</a> <a href="http://www.mbesthetics.com/grey-ralph-lauren-hoodie-sale-polor">grey ralph lauren hoodie sale</a> <a href="http://www.filmtele.com/air-jordan-retro-8-womens-gold-yellow-trainersce">air jordan retro 8 womens gold yellow</a>
precisetrades http://www.precisetrades.com/
سه شنبه 13 آذر 1397 07:34 ق.ظ
<a href="http://www.bisbeegrille.com/limited-ron-parker-jersey-kansas-city-chiefs-38-road-white-nfla">limited ron parker jersey kansas city chiefs 38 road white</a> <a href="http://www.floozyspeak.com/hermes-belt-for-sale-singapore-beltr">hermes belt for sale singapore</a> <a href="http://www.gregnovak.com/cheap-oakley-sunglasses-activewear-sunglassesa">cheap oakley sunglasses activewear</a> <a href="http://www.tubomet.com/new-york-giants-cap-black-mlb-hatc">new york giants cap black mlb</a> <a href="http://www.checkmyprices.com/ray-ban-glasses-guarantee-sunglassesg">ray ban glasses guarantee</a> <a href="http://www.jonvietor.com/nike-huarache-high-top-red-skox">nike huarache high top red</a>
tibetwoodcut http://www.tibetwoodcut.com/
سه شنبه 13 آذر 1397 07:34 ق.ظ
<a href="http://www.prorilpumpna.com/grey-white-womens-nike-free-trail-shoes-footc">grey white womens nike free trail shoes</a> <a href="http://www.grafiscar.com/mens-adidas-soccer-cleats-skox">mens adidas soccer cleats</a> <a href="http://www.virtualxbox.com/ua-clutchfit-drive-low-red-or-white-sportsd">ua clutchfit drive low red or white</a> <a href="http://www.cumbrepyme.com/coach-diaper-bag-singapore-coachr">coach diaper bag singapore</a> <a href="http://www.tiresbg.com/elite-kawann-short-fadeaway-fashion-jersey-carolina-panthers-99-black-blue-super-bowl-50-nflb">elite kawann short fadeaway fashion jersey carolina panthers 99 black blue super bowl 50</a> <a href="http://www.moviezluv.com/yeezy-boost-750-grey-white-light-sportsb">yeezy boost 750 grey white light</a>
brodiebaranow http://www.brodiebaranow.com/
سه شنبه 13 آذر 1397 07:33 ق.ظ
<a href="http://www.royalpinkwax.com/ray-ban-jackie-ohh-iii-sunglasses-sunglassesr">ray ban jackie ohh iii sunglasses</a> <a href="http://www.golfthebeach.com/kijiji-mackage-leather-jacket-mackager">kijiji mackage leather jacket</a> <a href="http://www.gopinksoccer.com/nike-kyrie-1-dark-grey-ii-sneakerf">nike kyrie 1 dark grey ii</a> <a href="http://www.dcssattorneys.com/nike-shox-avenue-brown-footc">nike shox avenue brown</a> <a href="http://www.famelabcyprus.com/nike-magista-opus-leather-fg-skox">nike magista opus leather fg</a> <a href="http://www.tibetwoodcut.com/air-jordan-30-green-pink-sportsd">air jordan 30 green pink</a>
millertiregi http://www.millertiregi.com/
شنبه 10 آذر 1397 08:26 ق.ظ
<a href="http://www.lbclubmitu.com/mulberry-bayswater-satchel-or-alexa-price-mulberrya">mulberry bayswater satchel or alexa price</a> <a href="http://www.adanazuzu.com/nike-shox-superfly-r4-masculino-dourado-sneakerf">nike shox superfly r4 masculino dourado</a> <a href="http://www.karenconti.com/pre-owned-hermes-belt-hermesr">pre owned hermes belt</a> <a href="http://www.cliffsears.com/nike-air-force-1-puerto-rico-sko-shoesv">nike air force 1 puerto rico sko</a> <a href="http://www.gfwholesalers.com/coach-handbag-identification-error-coache">coach handbag identification error</a> <a href="http://www.rcnspecials.com/nike-hyperrev-2016-mens-orange-silver-shoesf">nike hyperrev 2016 mens orange silver</a>
gfwholesalers http://www.gfwholesalers.com/
شنبه 10 آذر 1397 08:26 ق.ظ
<a href="http://www.lbclubmitu.com/ralph-lauren-broadcloth-shirt-white-dots-polof">ralph lauren broadcloth shirt white dots</a> <a href="http://www.adanazuzu.com/ray-ban-wayfarer-frames-sunglassesr">ray ban wayfarer frames</a> <a href="http://www.karenconti.com/fake-hermes-h-bracelet-jewelryr">fake hermes h bracelet</a> <a href="http://www.cliffsears.com/nike-lebron-14-gold-pink-shoesv">nike lebron 14 gold pink</a> <a href="http://www.gfwholesalers.com/mackage-handbag-umbrella-for-kids-mackagee">mackage handbag umbrella for kids</a> <a href="http://www.rcnspecials.com/north-face-hyvent-red-ink-northfacea">north face hyvent red ink</a>
rahsaskatoon http://www.rahsaskatoon.com/
شنبه 10 آذر 1397 08:25 ق.ظ
<a href="http://www.sidestoreid.com/flyknit-lunar-2-running-warehouse-orlando-foota">flyknit lunar 2 running warehouse orlando</a> <a href="http://www.eulatest.com/prada-tote-urban-trends-pradaf">prada tote urban trends</a> <a href="http://www.bidmani.com/mulberry-handbag-used-shop-mulberrya">mulberry handbag used shop</a> <a href="http://www.nollerlincoln.com/nike-air-max-grey-rose-gold-sneakerd">nike air max grey rose gold</a> <a href="http://www.sennaparisllc.com/constance-hermes-wallet-hermesr">constance hermes wallet</a> <a href="http://www.energyawnings.com/nike-air-force-1-puerto-rico-sko-shoesv">nike air force 1 puerto rico sko</a>
facommobiles http://www.facommobiles.com/
جمعه 9 آذر 1397 01:12 ق.ظ
<a href="http://www.brutalistmap.com/asics-onitsuka-tiger-81-skow">asics onitsuka tiger 81</a> <a href="http://www.paulawooley.com/game-dez-bryant-jersey-dallas-cowboys-88-camo-fashion-black-nflg">game dez bryant jersey dallas cowboys 88 camo fashion black</a> <a href="http://www.hagertools.com/oklahoma-city-thunder-sleeved-jersey-nflr">oklahoma city thunder sleeved jersey</a> <a href="http://www.signalsvideo.com/air-jordan-melo-white-pink-footb">air jordan melo white pink</a> <a href="http://www.blainefxb.com/prada-card-holders-rose-blue-pradaf">prada card holders rose blue</a> <a href="http://www.linamauri.com/mulberry-bayswater-small-classic-grain-online-mulberrya">mulberry bayswater small classic grain online</a>
expandam http://www.expandam.com/
جمعه 9 آذر 1397 01:12 ق.ظ
<a href="http://www.johngerretsen.com/air-jordan-1-blue-suede-on-feet-sneakera">air jordan 1 blue suede on feet</a> <a href="http://www.cigarlogbook.com/adidas-springblade-drive-2-original-shoesc">adidas springblade drive 2 original</a> <a href="http://www.verylatebay.com/ray-ban-round-flash-lenses-pink-sunglassesr">ray ban round flash lenses pink</a> <a href="http://www.visasdecanada.com/ralph-lauren-navy-and-red-polo-fragrance-polod">ralph lauren navy and red polo fragrance</a> <a href="http://www.dulcemusa.com/ray-ban-clubmaster-black-49mm-sunglassesr">ray ban clubmaster black 49mm</a> <a href="http://www.gypsandco.com/bracelet-hermes-le-bon-coin-jewelryr">bracelet hermes le bon coin</a>
beledimuebles http://www.beledimuebles.com/
جمعه 9 آذر 1397 01:12 ق.ظ
<a href="http://www.agentshooter.com/ray-ban-p-rb2132-sunglassesr">ray ban p rb2132</a> <a href="http://www.chachiscoffee.com/ralph-lauren-polo-cologne-red-hair-polog">ralph lauren polo cologne red hair</a> <a href="http://www.ubcfellowship.com/ray-ban-polarized-mens-sunglassesr">ray ban polarized mens</a> <a href="http://www.financewarm.com/hermes-medor-bracelet-jewelryr">hermes medor bracelet</a> <a href="http://www.baktindo.com/nike-lebron-14-gold-pink-shoesv">nike lebron 14 gold pink</a> <a href="http://www.waterlowcards.com/mackage-capri-black-down-coat-checkers-mackagee">mackage capri black down coat checkers</a>
promediagrup http://www.promediagrup.com/
جمعه 9 آذر 1397 01:12 ق.ظ
<a href="http://www.liaqui.com/nike-roshe-run-flyknit-hot-lava-kit-sneakerf">nike roshe run flyknit hot lava kit</a> <a href="http://www.lupazul.com/nike-pegasus-womens-black-pegasus-32-shoesa">nike pegasus womens black pegasus 32</a> <a href="http://www.jschwimmermd.com/armani-tie-set-as-homepage-tiea">armani tie set as homepage</a> <a href="http://www.whylux.com/ralph-lauren-sleeveless-polo-2017-polob">ralph lauren sleeveless polo 2017</a> <a href="http://www.aouladmhand.com/ray-ban-aviator-sunglasses-gold-gradient-brown-rb3025-sunglassesr">ray ban aviator sunglasses gold gradient brown rb3025</a> <a href="http://www.iptvpackage.com/links-of-london-charm-comblinks-of-london-skull-braceletclearance-prices-jewelryr">links of london charm comblinks of london skull braceletclearance prices</a>
emtekmakina http://www.emtekmakina.com/
جمعه 9 آذر 1397 01:11 ق.ظ
<a href="http://www.wekoreanz.com/nike-shox-junior-original-skos">nike shox junior original</a> <a href="http://www.introtechint.com/nike-tennessee-titans-99-jurrell-casey-limited-light-blue-team-color-jersey-nflc">nike tennessee titans 99 jurrell casey limited light blue team color jersey</a> <a href="http://www.jugarcalle.com/nike-lebron-soldier-10-womens-white-skoa">nike lebron soldier 10 womens white</a> <a href="http://www.pvktechinfo.com/how-to-tie-hermes-scarf-scarfr">how to tie hermes scarf</a> <a href="http://www.coldlakeroof.com/adidas-stan-smith-taglia-41-sneakere">adidas stan smith taglia 41</a> <a href="http://www.thesignsledge.com/nike-shox-turbo-13-price-shoesa">nike shox turbo 13 price</a>
coldlakeroof http://www.coldlakeroof.com/
یکشنبه 4 آذر 1397 07:22 ب.ظ
<a href="http://www.madamevelvet.com/harga-bag-fendi-original-fendir">harga bag fendi original</a> <a href="http://www.esmokecanada.com/north-face-youth-rain-jacket-northfacer">north face youth rain jacket</a> <a href="http://www.chateaudefous.com/nike-shox-current-pink-orange-footf">nike shox current pink orange</a> <a href="http://www.coldditch.com/tory-burch-moore-leather-thong-sandal-toryburchr">tory burch moore leather thong sandal</a> <a href="http://www.theblases.com/nike-hyperrev-2015-black-skot">nike hyperrev 2015 black</a> <a href="http://www.acebelfast.com/air-jordan-5-usa-footd">air jordan 5 usa</a>
[url=http://www.dennygorman.com/]dennygorman[/url]
یکشنبه 4 آذر 1397 07:22 ب.ظ
<a href="http://www.bondhuberman.com/hermes-kelly-details-hermesr">hermes kelly details</a> <a href="http://www.governisation.com/nike-air-max-tavas-womens-green-white-trainersce">nike air max tavas womens green white</a> <a href="http://www.jmgtours.com/canada-goose-ski-jacket-sale-canadagooser">canada goose ski jacket sale</a> <a href="http://www.honestmentor.com/nike-flyknit-trainer-htm-armor-sportsb">nike flyknit trainer htm armor</a> <a href="http://www.klarinettino.com/adidas-f10-i-trx-fg-skos">adidas f10 i trx fg</a> <a href="http://www.inckua.com/adidas-zx-750-white-leather-boots-shoese">adidas zx 750 white leather boots</a>
[url=http://www.wearechicanos.com/]wearechicanos[/url]
یکشنبه 4 آذر 1397 02:28 ق.ظ
<a href="http://www.guerotacos.com/nike-zoom-structure-19-mens-gold-red-skod">nike zoom structure 19 mens gold red</a> <a href="http://www.mymusclefood.com/lebron-12-red-white-and-blue-pill-trainersb">lebron 12 red white and blue pill</a> <a href="http://www.vcclassify.com/how-much-is-a-moncler-jacket-monclerr">how much is a moncler jacket</a> <a href="http://www.dorinsanat.com/nobis-kids-jacket-nobisr">nobis kids jacket</a> <a href="http://www.acrosstheory.com/infant-oso-hoodie-north-face-northfacer">infant oso hoodie north face</a> <a href="http://www.bkgutters.com/michigan-state-dad-hat-hats">michigan state dad hat</a>
lumalender http://www.lumalender.com/
یکشنبه 4 آذر 1397 02:27 ق.ظ
<a href="http://www.truckent.com/ray-ban-rb3025-sunglasses-pink-cheap-sunglassesc">ray ban rb3025 sunglasses pink cheap</a> <a href="http://www.josedeusebio.com/adidas-zx-750-grey-yellow-quartz-trainersd">adidas zx 750 grey yellow quartz</a> <a href="http://www.jotrdesigns.com/nike-shox-avenue-herren-schwarz-runningd">nike shox avenue herren schwarz</a> <a href="http://www.emoizmir.com/blue-cincinnati-reds-hat-hatr">blue cincinnati reds hat</a> <a href="http://www.andofisch.com/nike-roshe-flyknit-black-buy-trainersd">nike roshe flyknit black buy</a> <a href="http://www.lumalender.com/fendi-moncler-spy-bag-fendir">fendi moncler spy bag</a>
dankpixel http://www.dankpixel.com/
یکشنبه 4 آذر 1397 02:27 ق.ظ
<a href="http://www.ebikingcenter.com/ben-roethlisberger-reebok-jersey-nflr">ben roethlisberger reebok jersey</a> <a href="http://www.dankpixel.com/yellow-grey-womens-nike-zoom-vaporfly-elite-shoes-sportse">yellow grey womens nike zoom vaporfly elite shoes</a> <a href="http://www.bilikharga.com/mulberry-clipper-holdall-mulberryr">mulberry clipper holdall</a> <a href="http://www.serigamp.com/black-grey-mens-nike-shox-current-shoes-runningb">black grey mens nike shox current shoes</a> <a href="http://www.shoeskiin.com/air-jordan-toddler-hats-on-sale-hata">air jordan toddler hats on sale</a> <a href="http://www.gollevo.com/under-armour-hat-black-mesh-hatg">under armour hat black mesh</a>
jotrdesigns http://www.jotrdesigns.com/
شنبه 3 آذر 1397 09:02 ب.ظ
<a href="http://www.rightreaxion.com/where-to-buy-a-michael-kors-purse-mkr">where to buy a michael kors purse</a> <a href="http://www.ollyknox.com/nike-tiempo-legend-vi-kaufen-runningf">nike tiempo legend vi kaufen</a> <a href="http://www.fromuser.com/adidas-neo-suede-sneakers-skot">adidas neo suede sneakers</a> <a href="http://www.myslinc.com/billig-nike-hyperdunk-2015-flyknit-high-menns-gul-footb">billig nike hyperdunk 2015 flyknit high menns gul</a> <a href="http://www.infoility.com/converse-high-tops-shoesz">converse high tops</a> <a href="http://www.vrpraying.com/nike-lunarglide-7-black-brown-footc">nike lunarglide 7 black brown</a>
tryautolikes http://www.tryautolikes.com/
شنبه 3 آذر 1397 09:01 ب.ظ
<a href="http://www.ebikingcenter.com/air-jordan-black-yellow-runninge">air jordan black yellow</a> <a href="http://www.dankpixel.com/air-jordan-9-retro-silver-anniversary-years-sneakerd">air jordan 9 retro silver anniversary years</a> <a href="http://www.bilikharga.com/adidas-superstar-80s-reflective-nitej-trainersd">adidas superstar 80s reflective nitej</a> <a href="http://www.serigamp.com/zx-flux-hot-pink-heater-sneakerd">zx flux hot pink heater</a> <a href="http://www.shoeskiin.com/under-armour-curry-3-femminile-grigio-skoe">under armour curry 3 femminile grigio</a> <a href="http://www.gollevo.com/adidas-zx-750-buy-skos">adidas zx 750 buy</a>
oricastg http://www.oricastg.com/
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
هوشمند سازی مبتکرانه(مشاوره بازدید و بررآورد اجراء و راه انداری کاملا رایگان کلیه اجناس زیر قیمت بازار و به قیمت واردات به همراه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش عرضه میگردد.