تبلیغات
سیستم حفاظتی و نظارتی - 7 اشتباه عمومی و رایج در طراحی سیستم های مداربسته و اجرا
 
سیستم حفاظتی و نظارتی
بازدید،بررسی و داکت ،کابل کشی و اجرا توسط کارشناسان ما کاملا رایگان صورت میپدیرد و کلیه لوازم به قیمت وارداتی عرضه میگردد (زیرقی
درباره وبلاگ


1-اجراء انواع دوربین های مداربسته با 24 ماه گارانتی معتبر پارس ارتباط
2-پیاده سازی شبکه به طور تخصصی و در کمترین زمان ممکن به همراه ضمانت کتبی
3- نصب و راه اندازی سیستم های پیشرفته اعلان و اطفاء حریق به روز دارای استاندار های اروپا
4- هوشمندسازی منازل و اماکن فوق پیشرفته
5-اجراء سیستم های ضد سرقت جدید وایرلس
6- اجراء سیستم های پیشگیری از سرقت و دستگیری سارق از هر کجای دنیا که باشید

مدیر وبلاگ : بازرگانی سیستمهای حفاظتی نظارتی دانشمندان جوان
نظرسنجی
این وبلاگ چقدر توانسته رضایت شما را جلب نماید ؟
اشتباه اول
استفاده از دوربین گردان یا اسپیددام برای اهداف امنیتی یا بدون اپراتور: دوربین های گردان با هدف کاربری نظارتی کنترل شده طراحی شده اند. این بدین معناست که اولا استفاده از این دوربین در کاربری های امنیتی اصلا مفید نخواهد بود، چراکه دوربین در هر لحظه تنها یک زاویه خاص را می بیند و ممکن است در زمان وقوع حادثه یا سرقت دید دوربین بر نقطه ای به جز محل حادثه قرار گرفته باشد. از طرف دیگر دوربین های گردان نیازمند اپراتوری هستند که آنها را بگرداند و به زاویه مناسب ببرد. پس
در صورتیکه سیستم مداربسته شما یک سیستم منفعل باشد (اپراتور نداشته باشد) دوربین عملکردی کاملا مشابه یک دوربین ثابت دارد.
راه حل اشتباه اول

در صورتی که میخواهید یک سیستم امنیتی موثر داشته باشید بهترین روش استفاده از دوربین های ثابت در تمامی ورودی ها و نقاط حساس است، به صورتیکه بتوانید در هر لحظه وقوع حوادث را ببنید و در صورت نیاز به بازپخش تمام دوربین ها دسترسی داشته باشید. برای پشتیبانی از دوربین های ثابت و افزایش تاثیر آنها می توانید در محیط های بزرگ از دوربین های گردان نیز استفاده کنید به این شرط که اپراتوری برای کنترل آنها وجود داشته باشد.
اشتباه دوم

استفاده از دوربین های گردان یا اسپیددام برای پوشش گسترده: اشتباه دیگر در استفاده از دوربین های گردان، استفاده از این دوربین برای پوشش یک محوطه بزرگ است. دوربین گردان گرچه می تواند در تمام 360 درجه زاویه اطراف خود بچرخد اما نمی تواند به صورت هم زمان تمام این زوایا را فیلم برداری کند پس اگر حادثه ای پشت دید دوربین اتفاق بیوفتد شما به هیچ عنوان نخواهید توانست به بازپخش آن دسترسی داشته باشید.
راه حل اشتباه دوم

راه حل دوم هم استفاده از دوربین های ثابت بیشتر برای پوشش گسترده است. در صورتی که محیط شما بسیار بزرگ است باید در تمام ورودی ها یا مناطق حساس دوربین نصب کنید و در نهایت برای پشتیبانی از یک دوربین گردان استفاده کنید.
اشتباه سوم

استفاده از دوربین های WDR در محیطهای پر نور یا کم نور: مکانیزم WDR مکانیزیمی برای جلوگیری از وقوع ضد نور است. این بدان معناست که زمانی استفاده از این مکانیزم معنا پیدا می کند که اختلاف سطح نوری زیاد وجود داشته باشد. در صورتیکه محیط شما به صورت یکپارچه کم نور یا پر نور است استفاده از این دوربین ها تنها هزینه شما را افزایش می دهد.
راه حل سوم

بیشتر دوربین های مداربسته در محیطهای پر نور عمکلرد بسیار خوبی دارند و نیاز به استفاده از دوربین خاصی نخواهید داشت. اما در محیط های کم نور میتوانید از دوربین های Low illustration استفاده کنید که نیاز به نور کمتری برای تشکیل تصویر دارند یا به طور ساده نور محیط را با لامپ و روشنایی افزایش دهید.
اشتباه چهار

ترجیح نور مادون قرمز IR به نور مرئی: در بسیاری موارد در صورتی که امکان استفاده از نور مرئی در محیط وجود دارد طراح از دوربین های مداربسته با دید در شب بسیار بالا استفاده می کند، این در حالی است که نور مادون قرمز در مقابل نور مرئی نقاط ضعف زیاد و تنها یک مزیت دارد. نور مرئی امکان ایجاد تصویر رنگی در دوربین را فراهم می کند در حالی که نور مادون قرمز تنها تصاویر را به صورت سیاه و سفید ایجاد می کند. ضریب نفوذ نور مرئی به مراتب از نور مادون قرمز بهتر است، به این معنا که نور مرئی بهتر و بیشتر در محیط پخش می شود و از برخی سطوح مانند شیشه بهتر عبور می کند. نور مرئی امنیت عمومی محیط را نیز بالا می برد. تحقیقات نشان داده معمولا احتمال اتفاق افتادن جرم و سرقت در محیط هایی که روشن هستند کمتر است. البته نور مادون قرمز یک مزیت بزرگ دارد و آن نامرئی بودن آن است. استفاده از نور مادون قرمز تنها در محیطهایی به نور مرئی ارجحیت دارد که به دلایل امنیتی شما نخواهید وجود دوربین مشخص باشد.
راه حل اشتباه چهار

مجهز بودن دوربین به دید در شب مادون قرمز موضوع مثبتی است اما در صورتی که دید در شب دوربین برای روشن کردن محیط کافی نیست بهترین راه این است که از پروژکتور نور مرئی برای روشن کردن محیط استفاده کنید. این کار هم ارزان تر و هم منطقی تر است.
اشتباه پنجم

استفاده از دوربین های لنز متغیر (وریفوکال) برای اتاق ها و محیطهای عادی: دوربین های لنز متغیر یا وریفوکال امکان تنظیم زاویه دید دوربین پیش از نصب را برای شما فراهم می کنند. این دوربین ها معمولا در مواردی استفاده می شوند که شما نیاز به زاویه دید خاصی داشته باشید یا لنز ثابت با زاویه مناسب شما موجود نباشد. استفاده از چنین لنزی در محیطی که در آن نیاز به یک لنز کاملا باز باشد تنها افزایش هزینه ها را به دنبال خواهد داشت. دوربین های لنز ثابت معمولا با زوایای کاملا باز ساخته می شوند و امکان پیدا کردن دوربین با لنز ثابت مناسب برای محیطهایی مانند اتاق ها به سادگی فراهم است.
راه حل اشتباه پنجم

سعی کنید تا جای ممکن نیاز خود را با دوربین های لنز ثابت برآورده کنید و استفاده از دوربین های وریفوکال را به کاربری های خاص محدود کنید.
اشتباه ششم

استفاده از دوربین های بولت در کاور بیرونی: دوربین های بولت عموما با بدنه ضد آب تولید می شوند و اصلی ترین دلیل استفاده از کاورها بیرونی محافظ از دوربین در مقابل گرد و غبار است. از آنجا در هنگام نصب دوربین باید شیشه جلوی کاور را نیز جدا کنید، کاور فلسفه وجود خود را از دست خواهد داد.
راه حل اشتباه ششم

در صورتیکه از کاور برای بزرگ جلوه دادن دوربین استفاده می کنید احتمالا طرز فکر شما نسبت به سیستم مداربسته کمی از واقعیت دور است. همچنین نصب دوربین داخل کاور هیچ کمکی به محافظ از آن در مقابل سرقت نخواهد شد. بهتر است هزینه ای که بابت خرید کاور انجام داده اید را برای خرید یک دوربین بهتر و مناسب تر استفاده کنید.
اشتباه هفتم

استفاده از دوربین های بیسیم برای کاهش هزینه ها: سیستم های مداربسته بیسیم همچنان به عنوان سیستم هایی نسبتا بی ثبات به شمار می روند. استفاده از دوربین بیسیم گرچه هزینه کابل کشی را برای شما کاهش خواهد داد اما هزینه استفاده از دوربین بیسیم به مراتبط بیشتر از دوربین های معمولی است و ثابت این سیستم ها نیز بسیار کمتر است.
راه حل اشتباه هفتم

سعی کنید تا جای ممکن از سیستمهای مداربسته بیسیم استفاده نکنید. شاید در آینده تکنولوژی در رابطه با این تجهیزات بالارفته و امکان استفاده از آنها فراهم شود اما در حال حاضر استفاده از این دوربین های توصیه نمی شود.
نوع مطلب : نصب و راه اندازی تخصصی دوربین های مداربسته و انتقال تصویر(به صورت تخصصی و علمی)، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 18 مرداد 1398 06:03 ق.ظ
<a href="http://www.acforlessllc.com/where-to-buy-vintage-flower-girl-dresses-dressh">where to buy vintage flower girl dresses</a> <a href="http://www.beverlywater.net/plus-size-purple-floral-dress-dressh">plus size purple floral dress</a> <a href="http://www.estadologico.net/floral-dress-sketches-dressh">floral dress sketches</a> <a href="http://www.realchiyouth.com/short-floral-prom-dress-dressh">short floral prom dress</a> <a href="http://www.thehodostore.com/next-navy-floral-maxi-dress-dressh">next navy floral maxi dress</a> <a href="http://www.beyondthegame.net/bollywood-celebrities-in-floral-dresses-dressh">bollywood celebrities in floral dresses</a>
flower girl dresses cheap australia http://www.filfraser.net/flower-girl-dresses-cheap-australia-dressh
جمعه 31 خرداد 1398 02:24 ب.ظ
<a href="http://www.feltonandlutz.com/oasis-shadow-floral-2-in-1-dress-dressh">oasis shadow floral 2 in 1 dress</a> <a href="http://www.kifftradingco.com/ted-baker-pink-dress-asos-dressh">ted baker pink dress asos</a> <a href="http://www.michellany.net/flower-dresses-2014-dressh">flower dresses 2014</a> <a href="http://www.osborneandmiller.net/juniors-floral-dresses-cheap-dressh">juniors floral dresses cheap</a> <a href="http://www.midwestbiblechurch.net/white-and-blue-floral-midi-dress-dressh">white and blue floral midi dress</a> <a href="http://www.pclighthouse.net/long-lace-flower-girl-dresses-dressh">long lace flower girl dresses</a>
long floral dresses for sale http://www.xperlink.net/long-floral-dresses-for-sale-dressh
شنبه 25 خرداد 1398 08:29 ب.ظ
<a href="http://www.causses.net/flower-girl-dress-designer-list-dressh">flower girl dress designer list</a> <a href="http://www.jmbuildsnyc.com/floral-dress-pink-and-blue-dressh">floral dress pink and blue</a> <a href="http://www.textileaudio.net/emma-2-piece-black-floral-lace-dress-dressh">emma 2 piece black floral lace dress</a> <a href="http://www.brevardradio.com/topshop-khaki-floral-dress-dressh">topshop khaki floral dress</a> <a href="http://www.cconmausa.net/gone-girl-floral-dress-dressh">gone girl floral dress</a> <a href="http://www.thaigerweb.net/asos-curve-green-floral-dress-dressh">asos curve green floral dress</a>
[url=http://www.stmnetworks.net/long-floral-dresses-online-india-dressh]long floral dresses online india[/url]
یکشنبه 19 خرداد 1398 12:04 ق.ظ
<a href="http://www.danielletay.net/best-pink-floral-dresses-dressh">best pink floral dresses</a> <a href="http://www.ventarium.net/pastel-floral-dress-fabric-dressh">pastel floral dress fabric</a> <a href="http://www.dauin.net/womens-floral-dresses-for-a-wedding-dressh">womens floral dresses for a wedding</a> <a href="http://www.villacafaggio.net/vintage-flower-girl-dresses-uk-dressh">vintage flower girl dresses uk</a> <a href="http://www.davesantos.net/nordstrom-betsey-johnson-floral-dress-dressh">nordstrom betsey johnson floral dress</a> <a href="http://www.vipervaporcheck.net/floral-dress-designer-dressh">floral dress designer</a>
cheap casual floral dresses http://www.sadnauka.com/cheap-casual-floral-dresses-dressh
یکشنبه 19 خرداد 1398 12:04 ق.ظ
<a href="http://www.windriftbar.com/kimchi-blue-ditsy-floral-dress-dressh">kimchi blue ditsy floral dress</a> <a href="http://www.banchobecgie.com/forever-21-buttoned-floral-maxi-dress-dressh">forever 21 buttoned floral maxi dress</a> <a href="http://www.kidtokidboise.com/long-red-and-white-floral-dress-dressh">long red and white floral dress</a> <a href="http://www.kouder.net/floral-dress-wedding-dressh">floral dress wedding</a> <a href="http://www.ledgallery.net/floral-chiffon-mother-of-the-bride-dress-dressh">floral chiffon mother of the bride dress</a> <a href="http://www.mesmertronic.com/pink-floral-tutu-dress-dressh">pink floral tutu dress</a>
long dressy floral dresses http://www.torukoryoko.net/long-dressy-floral-dresses-dressh
یکشنبه 19 خرداد 1398 12:04 ق.ظ
<a href="http://www.beitgroup.net/floral-dresses-asos-dressh">floral dresses asos</a> <a href="http://www.maninatravel.com/90s-long-floral-dress-dressh">90s long floral dress</a> <a href="http://www.showcobra.net/h-m-divided-floral-dress-dressh">h m divided floral dress</a> <a href="http://www.aroundbalkans.com/lime-green-floral-dress-dressh">lime green floral dress</a> <a href="http://www.belshop.net/blue-and-white-floral-dress-primark-dressh">blue and white floral dress primark</a> <a href="http://www.shubhvivah.net/flower-girl-dresses-tulle-australia-dressh">flower girl dresses tulle australia</a>
floral dresses short for women http://www.ajimi.net/floral-dresses-short-for-women-dressh
یکشنبه 19 خرداد 1398 12:04 ق.ظ
<a href="http://www.wethinkjerky.com/floral-dresses-in-australia-dressh">floral dresses in australia</a> <a href="http://www.dadees.com/floral-dresses-for-women-casual-sleeveless-asymmetrical-dressh">floral dresses for women casual sleeveless asymmetrical</a> <a href="http://www.didaar.net/floral-long-dresses-ebay-dressh">floral long dresses ebay</a> <a href="http://www.grainchain.net/flower-girl-dresses-purple-and-white-dressh">flower girl dresses purple and white</a> <a href="http://www.pickwickcrc.com/zara-floral-dress-with-front-gathering-dressh">zara floral dress with front gathering</a> <a href="http://www.roostercole.com/floral-dress-costume-ideas-dressh">floral dress costume ideas</a>
debenhams navy floral shift dress http://www.thesixwaysofatheism.net/debenhams-navy-floral-shift-dress-dressh
یکشنبه 19 خرداد 1398 12:04 ق.ظ
<a href="http://www.albainmaz.com/red-floral-tea-dress-holly-willoughby-dressh">red floral tea dress holly willoughby</a> <a href="http://www.clixorads.com/forever-21-tropical-floral-maxi-dress-dressh">forever 21 tropical floral maxi dress</a> <a href="http://www.lasdamas.net/true-decadence-petite-bandeau-midi-dress-in-floral-organza-dressh">true decadence petite bandeau midi dress in floral organza</a> <a href="http://www.lifetimekiawarranty.net/boho-long-floral-dresses-dressh">boho long floral dresses</a> <a href="http://www.seemyvcard.com/floral-print-maxi-dress-with-sleeves-dressh">floral print maxi dress with sleeves</a> <a href="http://www.joegauntlett.com/karen-millen-floral-applique-dress-blue-dressh">karen millen floral applique dress blue</a>
floral dresses mini http://www.valethelp.com/floral-dresses-mini-dressh
یکشنبه 19 خرداد 1398 12:04 ق.ظ
<a href="http://www.abcmaster.net/joule-s-pale-blue-floral-dress-dressh">joule s pale blue floral dress</a> <a href="http://www.curveshampton.com/kim-kardashian-floral-dress-couch-dressh">kim kardashian floral dress couch</a> <a href="http://www.pitsimulator.net/floral-dress-with-sleeves-for-church-dressh">floral dress with sleeves for church</a> <a href="http://www.abracadabranche.net/ted-baker-pink-dress-nordstrom-dressh">ted baker pink dress nordstrom</a> <a href="http://www.jcvindreau.com/floral-dresses-for-juniors-blue-dressh">floral dresses for juniors blue</a> <a href="http://www.planetenpluto.net/floral-maxi-dress-asda-dressh">floral maxi dress asda</a>
little mistress navy floral lace maxi dress http://www.planetenpluto.net/little-mistress-navy-floral-lace-maxi-dress-dressh
یکشنبه 19 خرداد 1398 12:03 ق.ظ
<a href="http://www.chestnuthillnursery.net/floral-dress-size-6-dressh">floral dress size 6</a> <a href="http://www.thepathseries.net/jcpenney-floral-dresses-dressh">jcpenney floral dresses</a> <a href="http://www.chromacell.net/dolce-and-gabbana-black-floral-dress-dressh">dolce and gabbana black floral dress</a> <a href="http://www.therailers.net/eliza-j-sleeveless-floral-fit-and-flare-dress-dressh">eliza j sleeveless floral fit and flare dress</a> <a href="http://www.citipark.net/floral-one-shoulder-maxi-dress-dressh">floral one shoulder maxi dress</a> <a href="http://www.thesixwaysofatheism.net/navy-floral-dress-ax-paris-dressh">navy floral dress ax paris</a>
fit and flare floral dress http://www.eclinxplus.net/fit-and-flare-floral-dress-dressh
سه شنبه 14 خرداد 1398 05:25 ب.ظ
<a href="http://www.associazioneagape.net/tahari-floral-jacquard-dress-with-embellished-necklace-dressh">tahari floral jacquard dress with embellished necklace</a> <a href="http://www.regulationonline.net/asos-petite-floral-mini-dress-dressh">asos petite floral mini dress</a> <a href="http://www.susieqmovie.com/plus-size-white-lace-dress-with-sleeves-dressh">plus size white lace dress with sleeves</a> <a href="http://www.atientertainment.net/motherhood-maternity-sleeveless-floral-print-dress-dressh">motherhood maternity sleeveless floral print dress</a> <a href="http://www.reporterviaggi.net/flower-dresses-for-women-plus-size-dressh">flower dresses for women plus size</a> <a href="http://www.woistmeinhund.com/floral-dress-short-women-dressh">floral dress short women</a>
what shoes to wear with pink floral dress http://www.auditionrush.net/what-shoes-to-wear-with-pink-floral-dress-dressh
سه شنبه 14 خرداد 1398 05:24 ب.ظ
<a href="http://www.ankarasevgi.com/yumi-navy-butterfly-and-floral-sleeved-dress-dressh">yumi navy butterfly and floral sleeved dress</a> <a href="http://www.ipartybooths.com/blue-floral-occasion-dress-dressh">blue floral occasion dress</a> <a href="http://www.mcrocks.net/1940-s-floral-dresses-dressh">1940 s floral dresses</a> <a href="http://www.moombaki.net/lipsy-black-floral-print-dress-dressh">lipsy black floral print dress</a> <a href="http://www.dientedeperro.com/asos-petite-smokey-floral-peplum-dress-dressh">asos petite smokey floral peplum dress</a> <a href="http://www.medicalgenius.net/floral-dress-aline-dressh">floral dress aline</a>
floral dresses for juniors tunic http://www.sofakolle.com/floral-dresses-for-juniors-tunic-dressh
سه شنبه 14 خرداد 1398 05:23 ب.ظ
<a href="http://www.priverussia.com/floral-dresses-for-women-cocktail-short-dressh">floral dresses for women cocktail short</a> <a href="http://www.camxl.net/indian-cotton-floral-dress-dressh">indian cotton floral dress</a> <a href="http://www.coatsfrance.com/sunny-girl-floral-dress-dressh">sunny girl floral dress</a> <a href="http://www.florantalya.net/floral-a-line-dress-forever-21-dressh">floral a line dress forever 21</a> <a href="http://www.intoloo.com/topshop-long-sleeve-floral-bodycon-dress-dressh">topshop long sleeve floral bodycon dress</a> <a href="http://www.kinofrost.com/wear-a-white-floral-dress-to-a-wedding-dressh">wear a white floral dress to a wedding</a>
black floral dress online india http://www.velomini.net/black-floral-dress-online-india-dressh
دوشنبه 13 خرداد 1398 06:26 ب.ظ
<a href="http://www.ictbel.com/blue-floral-kimono-dress-dressh">blue floral kimono dress</a> <a href="http://www.ioioland.com/couture-long-red-floral-dress-dressh">couture long red floral dress</a> <a href="http://www.boomcogames.com/pink-floral-dress-with-pockets-dressh">pink floral dress with pockets</a> <a href="http://www.desmotivaciones.net/floral-chiffon-dress-australia-dressh">floral chiffon dress australia</a> <a href="http://www.gpscaddy.net/floaty-floral-dresses-uk-dressh">floaty floral dresses uk</a> <a href="http://www.sesliesenyurt.com/lima-floral-dress-code-dressh">lima floral dress code</a>
childrens flower girl dresses bhs http://www.lonmorris.net/childrens-flower-girl-dresses-bhs-dressh
شنبه 11 خرداد 1398 01:07 ق.ظ
<a href="http://www.boatdiving.net/floral-dresses-in-pinterest-dressh">floral dresses in pinterest</a> <a href="http://www.kudusbilinci.com/kim-kardashian-floral-dress-mrs-doubtfire-dressh">kim kardashian floral dress mrs doubtfire</a> <a href="http://www.soulmateunlimited.net/floral-maxi-dress-ebay-dressh">floral maxi dress ebay</a> <a href="http://www.bomhus.net/floral-print-dress-for-wedding-guest-dressh">floral print dress for wedding guest</a> <a href="http://www.pocketrats.com/floral-print-dresses-cheap-dressh">floral print dresses cheap</a> <a href="http://www.spideradio.net/halter-neck-floral-maxi-dress-dressh">halter neck floral maxi dress</a>
mini boden floral dress http://www.onlinne.net/mini-boden-floral-dress-dressh
شنبه 11 خرداد 1398 01:06 ق.ظ
<a href="http://www.ourjourneychurch.net/asos-floral-navy-dress-dressh">asos floral navy dress</a> <a href="http://www.torukoryoko.net/white-floral-dress-beauty-and-the-beast-dressh">white floral dress beauty and the beast</a> <a href="http://www.wavestarters.com/green-and-yellow-floral-dresses-dressh">green and yellow floral dresses</a> <a href="http://www.neweghani.com/buy-floral-maxi-dress-uk-dressh">buy floral maxi dress uk</a> <a href="http://www.ouverturefacile.net/floral-dress-0p-dressh">floral dress 0p</a> <a href="http://www.toytraders.net/roberto-cavalli-floral-print-jersey-dress-dressh">roberto cavalli floral print jersey dress</a>
nordstrom purple floral dress http://www.eurekapps.net/nordstrom-purple-floral-dress-dressh
جمعه 10 خرداد 1398 12:55 ق.ظ
<a href="http://www.profondofud.com/floral-dress-on-amazon-dressh">floral dress on amazon</a> <a href="http://www.winnercells.com/express-white-floral-dress-dressh">express white floral dress</a> <a href="http://www.atppest.com/navy-blue-floral-dress-with-sleeves-dressh">navy blue floral dress with sleeves</a> <a href="http://www.justadrink.net/floral-dress-shirt-men-black-dressh">floral dress shirt men black</a> <a href="http://www.konyadaotel.com/rebecca-taylor-silk-floral-dress-dressh">rebecca taylor silk floral dress</a> <a href="http://www.leddeckenleuchten.net/xhilaration-rose-pink-floral-dress-dressh">xhilaration rose pink floral dress</a>
next red floral prom dress http://www.gandoza.net/next-red-floral-prom-dress-dressh
جمعه 10 خرداد 1398 12:54 ق.ظ
<a href="http://www.accademiadeilincei.net/floral-print-designer-dress-dressh">floral print designer dress</a> <a href="http://www.plushosteleria.net/floral-dress-with-short-sleeves-dressh">floral dress with short sleeves</a> <a href="http://www.weinhefe.com/floral-dresses-strapless-dressh">floral dresses strapless</a> <a href="http://www.addaxia.net/river-island-blue-floral-dress-dressh">river island blue floral dress</a> <a href="http://www.fboagropec.com/debenhams-red-herring-floral-dress-dressh">debenhams red herring floral dress</a> <a href="http://www.pluslinks.net/casual-floral-dresses-for-teens-dressh">casual floral dresses for teens</a>
floral dresses skater dress http://www.jmbuildsnyc.com/floral-dresses-skater-dress-dressh
جمعه 10 خرداد 1398 12:54 ق.ظ
<a href="http://www.anjouevents.com/floral-print-dresses-for-bridesmaids-dressh">floral print dresses for bridesmaids</a> <a href="http://www.onewebsql.net/mango-white-floral-maxi-dress-dressh">mango white floral maxi dress</a> <a href="http://www.tahoebathworks.net/ax-paris-navy-floral-print-dress-dressh">ax paris navy floral print dress</a> <a href="http://www.mtmcareers.com/lipsy-floral-cami-dress-asos-dressh">lipsy floral cami dress asos</a> <a href="http://www.onlinne.net/floral-bustier-dress-philippines-dressh">floral bustier dress philippines</a> <a href="http://www.teknicinfo.net/zara-floral-dress-2015-dressh">zara floral dress 2015</a>
floral dress newborn http://www.fullscreentours.net/floral-dress-newborn-dressh
چهارشنبه 1 خرداد 1398 08:32 ق.ظ
<a href="http://www.akyakurdele.com/prada-sunglasses-price-in-india-pradar">prada sunglasses price in india</a> <a href="http://www.biggamebets.com/nike-zoom-vomero-mens-black-green-shoesa">nike zoom vomero mens black green</a> <a href="http://www.ptitbonhomme.com/nike-sportswear-internationalist-sneaker-light-ash-gr%C3%A5-hvid-volt-sort-kurpesa">nike sportswear internationalist sneaker light ash gr氓 hvid volt sort</a> <a href="http://www.piotrpawlik.com/air-jordan-28-purple-green-sportsd">air jordan 28 purple green</a> <a href="http://www.krabbetor.com/billig-new-balance-77-herre-gr%C3%A5-shoesc">billig new balance 77 herre gr氓</a> <a href="http://www.carroofbags.com/nike-air-max-90-zapatilla-de-deporteboot-ns-negro-rosado-schuhef">nike air max 90 zapatilla de deporteboot ns negro rosado</a>
nike hyperdunk gris oro http://www.cafeveiculos.com/nike-hyperdunk-gris-oro-schuhee
چهارشنبه 1 خرداد 1398 08:32 ق.ظ
<a href="http://www.airwilwow.com/nfl-womens-nike-pittsburgh-steelers-33-merril-hoge-ash-one-color-pullover-hoodie-nflt">nfl womens nike pittsburgh steelers 33 merril hoge ash one color pullover hoodie</a> <a href="http://www.welovespinach.com/ralph-lauren-stripe-polo-bl%C3%A5-gul-polor">ralph lauren stripe polo bl氓 gul</a> <a href="http://www.rustysweb.com/new-balance-1300-mens-white-red-runningf">new balance 1300 mens white red</a> <a href="http://www.matesyconta.com/prada-multicolor-handbags-pradar">prada multicolor handbags</a> <a href="http://www.undiabueno.com/nike-air-max-1-femme-amazon-shoesa">nike air max 1 femme amazon</a> <a href="http://www.theangelsden.com/nike-dunk-arancia-argento-kurpesa">nike dunk arancia argento</a>
adidas harden grigio marrone http://www.ralstontix.com/adidas-harden-grigio-marrone-kurpesc
چهارشنبه 1 خرداد 1398 08:32 ق.ظ
<a href="http://www.gambiavillas.com/nike-air-huarache-nm-hvid-brun-kurpesa">nike air huarache nm hvid brun</a> <a href="http://www.bangalowbowlo.com/nike-free-neon-yellow-lime-green-sportsd">nike free neon yellow lime green</a> <a href="http://www.heathersstore.com/nike-air-max-94-shoesc">nike air max 94</a> <a href="http://www.witchstock.com/under-armour-clutchfit-drive-fl%C3%A5den-guld-loafers-schuhef">under armour clutchfit drive fl氓den guld loafers</a> <a href="http://www.jellyroo.com/adidas-yeezy-boost-350-v2-nero-and-bianca-kurpesd">adidas yeezy boost 350 v2 nero and bianca</a> <a href="http://www.sbhcshospice.com/womens-black-nike-shoes-on-sale-zapatosu">womens black nike shoes on sale</a>
under armour curry 4 green germany http://www.menastreat.com/under-armour-curry-4-green-germany-shoeso
چهارشنبه 1 خرداد 1398 08:32 ق.ظ
<a href="http://www.zrdcwz.com/prada-wallet-on-chain-red-pradar">prada wallet on chain red</a> <a href="http://www.adamkhadaroo.com/air-max-master-foot-locker-shoesa">air max master foot locker</a> <a href="http://www.kelebekotel.com/nike-lunarglide-6-herre-sort-edition-kurpesa">nike lunarglide 6 herre sort edition</a> <a href="http://www.massagelizard.com/nike-kaishi-orange-yelp-sportsd">nike kaishi orange yelp</a> <a href="http://www.neodipol.com/nike-flyknit-roshe-run-yarn-xd-shoesc">nike flyknit roshe run yarn xd</a> <a href="http://www.mbcphila.com/nike-kyrie-2-gull-series-schuhef">nike kyrie 2 gull series</a>
new era disney cap http://www.igbohoohaa.com/new-era-disney-cap-hats
چهارشنبه 1 خرداد 1398 08:32 ق.ظ
<a href="http://www.whrecording.com/kd-8-basketball-shoesc">kd 8 basketball</a>
air jordan retro 1 kvinners gull gr酶nn http://www.cloisonnes.com/air-jordan-retro-1-kvinners-gull-gr%C3%B8nn-obuvb
چهارشنبه 1 خرداد 1398 08:32 ق.ظ
<a href="http://www.whrecording.com/kd-8-basketball-shoesc">kd 8 basketball</a>
carolina hurricanes salary cap http://www.studiopottier.com/carolina-hurricanes-salary-cap-hats
چهارشنبه 1 خرداد 1398 08:31 ق.ظ
<a href="http://www.norigomme.com/really-cheap-nike-air-max-90-runninge">really cheap nike air max 90</a> <a href="http://www.bestcloisonne.com/prada-linea-rossa-sport-sunglasses-pradar">prada linea rossa sport sunglasses</a> <a href="http://www.distrodepot.com/purple-grey-womens-nike-air-max-invigor-shoes-shoesa">purple grey womens nike air max invigor shoes</a> <a href="http://www.localeldernet.com/nike-kobe-11-blanco-horse-race-kurpesa">nike kobe 11 blanco horse race</a> <a href="http://www.birddogcams.com/nike-revolution-2-msl-womens-purple-white-sportsd">nike revolution 2 msl womens purple white</a> <a href="http://www.talgesq.com/adidas-zx-flux-racer-asym-black-shoesc">adidas zx flux racer asym black</a>
nike womens damon harrison limited blue jersey detroit lions nfl 98 rush drift fashion http://www.landvoicepro.com/nike-womens-damon-harrison-limited-blue-jersey-detroit-lions-nfl-98-rush-drift-fashion-nflu
یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 04:08 ق.ظ
<a href="http://www.xgaajgeg.com/nike-roshe-m%C3%A4nner-gr%C3%BCn-schuhej">nike roshe m盲nner gr眉n</a> <a href="http://www.bisnistrading.com/nike-air-max-plus-og-hyper-blau-schuhei">nike air max plus og hyper blau</a> <a href="http://www.axxisdrilling.com/adidas-superstar-marinen-bl%C3%A5-obuvj">adidas superstar marinen bl氓</a> <a href="http://www.bunqdesktop.com/nike-air-max-2011-nero-argento-scarpel">nike air max 2011 nero argento</a> <a href="http://www.iamsubscribed.com/nike-air-max-1-noir-rose-chaussuresh">nike air max 1 noir rose</a> <a href="http://www.bcstormwater.com/nike-roshe-run-fluorescent-verde-bianca-scarpeh">nike roshe run fluorescent verde bianca</a>
soextfence http://www.soextfence.com/
یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 04:08 ق.ظ
<a href="http://www.bowtieorg.com/mk-clutch-sale-mkh">mk clutch sale</a> <a href="http://www.shaneboothmx.com/nike-air-pegasus-89-jacquard-gr%C3%B8nn-obuvi">nike air pegasus 89 jacquard gr酶nn</a> <a href="http://www.basarancarpet.com/femminile-air-jordan-retro-4.5-nero-rosa-scarpek">femminile air jordan retro 4.5 nero rosa</a> <a href="http://www.freedhamaal.com/women-nike-flyknit-roshe-run-game-royal-shoesi">women nike flyknit roshe run game royal</a> <a href="http://www.borbonecoffe.com/barato-p%C3%BArpura-converse-zapatos-zapatosi">barato p煤rpura converse zapatos</a> <a href="http://www.cammaara.com/adidas-ace-16.3-primemesh-tf-sort-skoh">adidas ace 16.3 primemesh tf sort</a>
claybrookpenn http://www.claybrookpenn.com/
یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 04:07 ق.ظ
<a href="http://www.amlakmehr.com/adidas-ultra-boost-3.0-schwarz-silber-schuhek">adidas ultra boost 3.0 schwarz silber</a> <a href="http://www.oneillbagwell.com/gsw-stephen-curry-jersey-nflh">gsw stephen curry jersey</a> <a href="http://www.ishidesign.com/air-jordan-retro-11-kvinner-sko-hvit-lilla-obuvi">air jordan retro 11 kvinner sko hvit lilla</a> <a href="http://www.qdoritsharon.com/nike-mercurialx-proximo-ic-indoor-high-rainbow-blue-purple-shoesj">nike mercurialx proximo ic indoor high rainbow blue purple</a> <a href="http://www.conniesegal.com/nike-hypervenom-phantom-premium-fg-green-black-blue-orange-shoesl">nike hypervenom phantom premium fg green black blue orange</a> <a href="http://www.mickieknudsen.com/wool-polo-long-sleeve-poloh">wool polo long sleeve</a>
amvdiplomados http://www.amvdiplomados.com/
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1398 02:02 ق.ظ
<a href="http://www.mwartsdrama.com/nike-lunarglide-8-femminile-bianca-argento-scarpei">nike lunarglide 8 femminile bianca argento</a> <a href="http://www.meshmotors.com/womens-black-chicago-blackhawks-jersey-nflh">womens black chicago blackhawks jersey</a> <a href="http://www.aspenmedisys.com/coach-soho-backpack-coachh">coach soho backpack</a> <a href="http://www.smartiesland.com/nike-air-max-95-tutti-nero-reflective-scarpeh">nike air max 95 tutti nero reflective</a> <a href="http://www.emcetolerie.com/femmes-air-jordan-retro-5-rose-rouge-chaussuresk">femmes air jordan retro 5 rose rouge</a> <a href="http://www.lapaktoko.com/pink-north-face-down-jacket-northfaceh">pink north face down jacket</a>
scopatore http://www.scopatore.com/
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
هوشمند سازی مبتکرانه(مشاوره بازدید و بررآورد اجراء و راه انداری کاملا رایگان کلیه اجناس زیر قیمت بازار و به قیمت واردات به همراه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش عرضه میگردد.